1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tanszy falcon czy drozszy jasper ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rav189, Luty 19, 2010.

1. rav189

rav189 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hrubieszów
    Siemka, sorki ze tu pisze ale potrzebuje szybko odpowiedzi. Bo chce kupic uzywanego xboxa 360 i nie wiem czy kupic troszke tanszego falcona czy dolozyc i kupic jaspera, co sądzicie ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Kup Jaspera, jest bardziej wytrzymały, można grać długo, nie zepsuje się tak prędko i pobiera mniej energii.

4. Poisonbolt

Poisonbolt Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gubin
    Ja Ci radzę zakupić jaspera. Falcon może Ci się przypalić (RRod) i potem pożałujesz, że nie wziełeś Jaspera.

5. snupson

snupson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    ja też stawiałbym na jaspera. ;)

6. Jonasz1994

Jonasz1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    bierz jaspera bendziesz miał go na dłużej i bez broblemów takich jak z falconem

7. hrd

hrd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jasper bez wątpienia

8. t0mi_kg

t0mi_kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Ja ostatnio miałem ten sam dylemat, falcon za niecale 600zl czy jasper za 800zl, wzialem jaspera.
    Przemyślałem pare spraw t.j. fakt, że jak mi sie zrobi ROD to bede wkurzony, 100zł w plecy na naprawe, która przewaznie jest objeta tylko 3mies gwarancją. Do tego jak jestes z miasta gdzie np. nie ma serwisu, to 4dychy w jedną 4 w drugą za wysyłke i Ci wyjdzie konsola jasper... :)
    Zależy też ile masz gotówki. Zawsze możesz sie z kims dogadać, że dasz jakas rzecz+dopłata, duzo takich ofert widzialem. Ja wczoraj kupilem nowego 3 mies. jaspera elite przerobionego itd za 800zl, jeszcze go nie dostalem, wiec nie oceniam...Cenowo mysle ze okazja, bo gdzie indziej widzialem takie zestawy po ok. 1000zl wiec czasem warto poczekać, bo ludzie czasem gdzies wyjezdzaja, spiesza sie i sprzedaja dużo taniej by zaoszczedzić czas, wiec w razie czego...na bieżąco sprawdzaj fora/allegro i bez pośpiechu :)

ZAWSZE pytaj o takie informacje:
    czy z tyłu konsoli obok napięcia 12V jest 12.1A -wtedy jasper, 14.2 FALCON
    jaki zasilacz: 150w -jasper, 170w-falcon

Na to trzeba uwazać, bo dużo osób sprzedaje nową konsole i automatycznie mysla ze to jasper i tak na allegro wystawiają i nieświadomie oszukują :D

9. qba505

qba505 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja mam falcona (kupiony w marcu 2009) i do tej pory chodzi jak należy bez żadnych problemów :) może dlatego że u mnie konsola nie chodzi po 12h dziennie

10. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
  11. t0mi_kg

t0mi_kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    no i warto wlasnie zaznaczyć ile byś chciał grać, bo są maniacy co graja cale dnie a i nocy nie starcza... :D wtedy jasper na 100% a jezeli godzinke, 2 dziennie nawet z przerwami to mysle, ze falcon nie jest pod tym względem taki zły, bo duzo znajomych i tak i tak ma i nie narzekają. Gorzej jak sie napalisz pierwszy raz na konsole bedziesz grac od rana do wieczora i falcon Ci zlapie RODa :D

12. qba505

qba505 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    chociaż na tego RODa to nie ma zasady, Falcony z końca produkcji i tak były poprawiane kilkakrotnie więc napewno nie padają tak jak te pierwsze Xboxy

Wczytywanie...

Poleć forum