1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tapatalk 4 ciągle włączanie ustawień

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sk_uter, Wrzesień 17, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Sk_uter

Sk_uter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Mam problem z korzystaniem z waszego forum na telefonie od kad zainstalowałem Tapatalk w wersji 4, za każdym razem gdy chcę zobaczyć forum włączają mi się ustawienia Tapatalk, nie pomaga wyczyszczenie pamięci.

2. Lotnik421 Xbox One

3. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Odinstaluj, usuń cache i zainstaluj ponownie.

4. Sk_uter

Sk_uter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    pomoglo wyczyszczenie cache, ale nie z poziomu aplikacji, lecz z poziomu ustawien telefonu -> aplikacje i ta wyczyscic

5. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Ok, temat zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum