1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

tapatalk na andku nie widzi xboxforum

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez LordLotr, Kwiecień 14, 2013.

1. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Witam, mam niestety spory problem ostatnio. Tapatak mi mulil strasznie wiec postanowiłem przeprowadzić reinstalacje. Niestety po tym zabiegu nie moge znaleźć a co za tym idzie korzystać z xboxforum za pomocą tapatalk. Moze ktos zna sposob bym mogl zaglądać na to forum przy pomocy tego wygodnego programu gdyz aktualnie pisze z forum runnera ale jednak wole tapatalk. Z góry dziekuje
    Edit: mam wertowac wszystkie fora? mam nadzieje ze bedzie w kategorii games->consoles

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    musisz przeszukac recznie a nie wyszukiwac. tez to przerabialem

1 osoba to lubi.
  4. Felmyst

Felmyst Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Możesz ewentualnie wejść na forum przy pomocy jakieś przeglądarki z telefonu i powinno Ci wyskoczyć okienko, że to forum można przeglądać w Tapatalk. I problem rozwiązany ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  5. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Miałem to samo musiałem ręcznie wyszukać.

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum