1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tasma laczaca Laser z PCB 16D4S

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez scorpion10, Kwiecień 14, 2012.

1. scorpion10

scorpion10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam ! Mam pytanie, gdyz borykam sie z cholernym napedem jak w tytule wątku, po wgraniu LT3.0 nagle przstał czytac jakie kolwiek plyty. Wymieniony został laser an now
    i nie pomoglo. FW oczywiscie wgrywa sie idealnie, Klucz jest 100% pewny ale nadal nie czyta. Pomierzylem miernikiem ciągłąsc polacześcieżek miedzianych na taśmie od lasera do PCB i
    w moim przypadku okazuje sie ze nie mam ciaglosci polaczenia chyba w 99% na dwóch lub trzech skrajnych ścieżkach a wydaje mi sie ze powinno byc ok i powinna byc ciaglośc. czy ktos z was mogl by mi to powtwierdzic i sprawdzic jak to jest u niego i najlepie zrobic fotke jak dokladnie ta tasma ma byc zapieta bo juz ja róznie obracalem i lipa. Wszelkie mozliwe wariacje z FW laserem kluczem itp. byly robione. Od tej strony przypominam Naped jest OK, jedyny problem to to ze nie czyta zadnych plyt ani DVD ani Audio jak tez i Games orginal czy kopia obojetnie nic.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1063
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No to wygląda na taśmę, wymień...

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. scorpion10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No takich jaj jeszce nie widziałem. Wpadlem na pomysł aby nieco lekko przyciąć końce taśmy, i podpiałem do napedu, i jakiesz moje zdziwienie, napęd chociaz zaczął próbować czytać plyte i zamias otwórz zamknij, było Nierozpoznana Płyta. Podmieniłem wiec jeszce laser i nagle naped ozył czytał wszystko totalnie DVD Audio gry Orginał i Kopia... Postanowilem wiec go skręcic i włozylem do X-a. i Kurrr........ znowu po chwili pracy wywala blad Nierozpoznana Plyta. Teraz sie zastanawiam czy to tasma czy też to złącze na PCB do taśmy, ma jakieś problemy. Moze ktos podpowie mi gdzie mogę dostać taka taśme nowa, dla upewnienia sie czy to tąsma czy gniazdo na PCB ?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1063
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zobacz na it7.pl jak nie po 13zl z wysylka mam

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

6. scorpion10