1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tbogt nie włącza się

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mmarcin, Lipiec 25, 2010.

1. mmarcin

mmarcin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z tbogt. Zaciągnąłem (kupiłem 1600e)go z windows market place ale nie potrafię go teraz włączyć. Wiem że to głupie ale próbowałem już wszystkiego o czym wiem. Za pierwszym razem jak pobrałem tbogt, Gta IV spytało przy włączeniu czy chce zagrać, NIE bo nie skończyłem jeszcze podstawki a teraz nie już sie pyta czy chce...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zapisałeś to na dysku / pendrive? Jak tak, to podepnij to urządzenie i w bibliotece gier poszukaj...

- słownik się kłania ;p

4. mmarcin

mmarcin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gupi nie jestem. na dysku zapisałem, jak sprawdzam to jest "element marketspace" czy coś.

5. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Odpal GTA i w opcjach wybierz New Game. Chyba powinna być tam możliwość wyboru pomiędzy podstawką, a TBoGT.

Wczytywanie...

Poleć forum