TDU 2 - Nie tylko Ibiza...

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

java1991

Użytkownik
Użytkownik
W drugiej części kultowej ścigałki odnajdziemy nie tylko Ibizę, ale i odświeżone Oahu. Między wyspami będzie można przenosić się drogą lotniczą. Wychodzi na to, że w sumie będzie oddane do naszej dyspozycji ponad 4000 km dróg asfaltowych i terenowych!
Źródło: http://www.gry.v10.pl/Test,Drive,Unlimited,2,w,grze,znajda,sie,dwie,wyspy,Ibiza,i,Oahu,41527.html
 

lozo55

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
trzeba ściągnąć :D
 

Rudy96

Użytkownik
Użytkownik
Wspaniała wiadomość :yeye:

Ja jeszcze znalazłem takie coś:
"Producenci gry ogłosili, że oprócz Ibizy w grze znajdzie się także Oahu, obszar znany z poprzedniej części gry. O jego jakość nie musimy się jednak martwic, ponieważ całość zostanie podrasowana do panujących w dwójce standardów, wliczając w to nowe drogi, skróty i lokacje. Oczywiście, aby uzyskać dostęp do Oahu trzeba będzie wpierw osiągnąć odpowiedni poziom w grze, jednak już teraz możemy być pewni, że obszar po jakim będziemy mieli okazję się poruszać, będzie ogromny.

Czego jeszcze się dowiedzieliśmy? Zakupione domostwa zwiedzimy na własnych nogach, deszcz będzie sukcesywnie zmywał kurz i błoto z naszych samochodów a w menu dostaniemy specjalną opcję, pozwalającą nam sprawdzić dokładnie wszystkie statystyki. Tej ostatniej nowości możecie zresztą przyjrzeć się lepiej, przeglądając skany ze wspomnianego wcześniej periodyku."
 

Szpaner94

Banned
Git ;). Nie gram w samochodówki, ale Test Drive Unlimited 2 przemawia do mnie wolnością i swoboda jazdy. Żeby tylko z tym chodzeniem nie przesadzili...
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czekam z niecierpliwością:D
W pierwszego TDU grałem dosyć sporo na PC :D
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Gra wydaje mi się, że będzie świetna z tyloma tysiącami km. Tylko żeby nie spalił się tak jak FUEL w którym mimo tylu km gra była dość nudna.
 

Litwin95

Banned
Ale będzie giera..... :D
 

NikoBarteq

Użytkownik
Użytkownik
Chyba lepiej już być nie może . MUST HAVE
 

lozo55

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
w 1 mało grałem , bo mój komp nie wyciskał tej gry, na xboxie mam zamiar poszalec :D
 

Fynal

Użytkownik
Użytkownik
Pierwszy TDU był super, chociaż trochę jakiejś takiej dynamiczności mi brakowało którą możemy zaznać w takich grach jak Grid czy Dirt, ale one wyszły po TDU więc może 2 będzie miała coś z tych ścigałem i będzie bardziej dynamiczna. Miło będzie wrócić na Oahu, mam nadzieje że nadal będzie willa do kupienia na szczycie góry ;] chętnie znów tam zamieszkam ;)
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
4k km robi na prawdę wrażenie, ale zobaczymy czy będzie wciągająca :p
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wow tamta mapa była ogromna, teraz to dopiero zwiedzania będzie o_O
 

dodo121_PL

Użytkownik
Użytkownik
Czekam z niecierpliwością :D
 

FICU

Użytkownik
Użytkownik
A kiedy wgl jest premiera bo czekam z niecierpliwością? .
 

Tomtrade

Użytkownik
Użytkownik
@up oficjalnej daty jeszcze nie ma, prawie pewne że jeszcze w tym roku ;)

Czekam z niecierpliwością bo jedynka przypadła mi do gustu.
 

Fynal

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie też że off roadowe pojazdy się pojawią bo oznacza to że Oahu poznamy jeszcze lepiej niż w poprzedniej części ;) i mam nadzieje że będzie bardziej rozwinięty tunning pojazdów niż w jedynce ;)
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
Gdzieś czytałem, że premiera ma być we wrześniu :) Jedyna gra, na którą w tym roku tak bardzo czekam. W jedynke pograłem ponad 120 godzin. Fajnie by było jakby w TDU 2 znalazła się Skoda, motory Hondy i Yamahy, a będzie pięknie :p
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom