1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TDU2 z GOD nie działa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tosieq92, Styczeń 4, 2013.

1. tosieq92

tosieq92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest to mój pierwszy post na tym forum więc serdecznie wszystkich witam ;)!

Mój problem wygląda następująco.
    Posiadam nieprzerobioną konsolę Xbox 360 Slim 4gb z Kinectem ( jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie) i używam z nią dwa firmowe pendrive'y 8GB i 32GB. Są poprawnie sformatowane, grałem z nich już w wiele dem, arcade i parę pełnych gier. Jednak problem pojawił się gdy zakupiłem przez Xbox Live 'gra na żądanie' TDU 2. Ściągam grę bez przeszkód (wydaję mi się jednak, że po 60% ściąganie jest dziwnie szybsze, ale to może tylko moje wrażenie), pojawia się w 'moich grach', ale gdy próbuję ją włączyć pokazuje się czarny ekran, dioda pracy pendrive'a bryga może jeszcze z 5 sekund, a następnie nic. Czekałem i paręnaście minut jednak dalej nic. Konsola się całkowicie zawiesza i trzeba ją wyłączyć przyciskiem.
    Próbowałem na dwóch różnych pendrive'ach, podłączałem dysk USB, ściągałem kilka razy od nowa, próbowałem i z pathami oficjalnymi i bez...
    Widziałem na oficjalnym forum Xbox'a, że nie tylko ja mam ten problem jednak wygląda na to, że Microsoft ma to gdzieś, telefoniczna pomoc techniczna powtarza tylko, że należy wyczyścić cache itd etc. Jeśli dalej nie dziala to wg. nich konsola jest niesprawna i mam ją odesłać na gwarancję - gdzie inne gry działają bez przeszkód!

Szczerze mówiąc kupiłem nową konsolę niedawno, właśnie po to żeby zacząć grać na oryginałach, a tu dopiero 3 gra i już taki problem!
    Jeżeli ktoś zna rozwiązanie mojego problemu lub wie jak odzyskać kasę za niesprawną 'grą na żądanie' (kupię wtedy wersję na płytce) będę niezmiernie wdzięczny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pejakk

pejakk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra działa tylko na dysku wewnętrznym konsoli.

4. tosieq92

tosieq92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie tego się spodziewałem... Ale wielkie dzięki za upewnienie. Z tymże na oficjalnej stronie Microsoftu Urządzenia magazynujące dla konsoli Xbox 360 | Dysk twardy dla konsoli Xbox 360 | Napęd flash dla konsoli Xbox 360 jest wyraźnie zaznaczone w tabelce, że 'gry na żądanie' mogą być przechowywane na pamięci flash, z tego co mi wiadomo w praktyce też gry działają.
    Więc skoro w przypadku TDU2 jest inaczej, a ja przed zakupem nie zostałem oficjalnie przez Microsoft 'ostrzeżony' to czy istnieje jakaś możliwość zwrotu pieniążków?

Wczytywanie...

Poleć forum