1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Te wydarzenia były inspiracją dla kampanii w Battlefield 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Marzec 3, 2012.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Kto grał w Battlefield 3, na pewno pamięta misję, w której na dachu budynku nasz oddział starł się ze snajperem ukrytym gdzieś w hotelu po drugiej stronie ulicy. Okazuje się, że to historia z życia wzięta.

Powyższe wideo prezentuje fragment filmu dokumentalnego przybliżającego historię oddziału Marines, który w listopadzie 2004 roku podczas bitwy o miasto Fallujah znalazł się w niemal identycznej sytuacji jak bohaterowie Battlefielda 3 w pamiętnej misji "Fault Lines".

Podobnie jak w grze, żołnierze użyli wyrzutni rakiet do pozbycia się strzelca, osłaniając jednocześnie strzelającego z niej kolegę ogniem zaporowym, a następnie ewakuując się pod osłoną granatów dymnych. Wprawdzie losy wojaków z Battlefielda zakończyły się nieco inaczej, ale punkt kulminacyjny obu wydarzeń to już ta sama historia. Ciekawe, gdzie jeszcze DICE sięgało do "faktów autentycznych"? Dla przypomnienia - poniżej fragment misji "Fault Lines" z gry.

źródło - Gamezilla

Zachwyt, czy oskarżenia o brak pomysłowości?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Fajnie,że te niektóre momenty były inspirowane prawdziwymi wydarzeniami.
    Choć większa część misji w BF3 jest poprostu słaba(choć ta misja,o której mowa podobała mi się)
    Brakuje mi w kampanii dubbingu z BC2,tutaj to mówią to tak na "odpier***".

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Tylko, że BC2 miało zupełnie inny klimat, tam wszystko było robione dla jaj, dla śmiechu. Battlefield 3 miał być jak najbardziej realistyczny i... w kwestii dubbingu nie jest niestety. Jak w multi bardzo mi te odgłosy pasują, tak w trybie fabularnym skopali trochę sprawę. Nie mniej, dobrze, że się chociaż starają.

5. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Masz racje.
    Angielski dubbing wspaniale pasuje do multi jest naprawde realistyczny (z tego co słuchałem)
    Ale faktem jest to,że tym głosie nie ma za bardzo emocji takich jakie były w BC2.
    Ale i tak nie ma zle :D

6. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    ja uważam że powinni się inspirować właśnie takimi akcjami. Tak samo jak by mogli odtworzyć walkę w Somalii jak w " Helikopter W Ogniu" Super by było

7. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Mnie osobiście podobała się misja w Paryżu, a szczególnie moment śmierci jednego z towarzyszy, kto grał to wie. Kampania w BF 3 nie była zła, ale jak widać nie każdemu przypadła do gustu. Wracając do tematu, uważam że to fajna sprawa, móc uczestniczyć w prawdziwej akcji, którą przeżyli kiedyś prawdziwi ludzie.

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Fajna sprawa to zrobić rekonstrukcję takiej akcji i móc w niej uczestniczyć, ale nie zmienia to faktu że powinni korzystać z takich rzeczy, fajnie też pokazali że po wszystkim trzeba się otrzepać i walczyć dalej, a nie gadać o tym przez kolejny miesiąc, taka praca.

Wczytywanie...

Poleć forum