1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Team Xecuter JTag Prototype

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez sajdorr, Luty 16, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    Team Xecuter JTag (narazie prototyp w fazie testów)

XBOX360 ISO

Koncówka postu najlepsza :>

Przy użyciu Team Xecuter JTag możliwy będzie downgrade z najnowszej wersji dashboard na wersje 73xx (czyli te, które umożliwiają zrobienie JTag Hack'a) :>

Szykuje sie małą rewolucja z homebrew jeżeli to faktycznie wypali :>

p.s tutaj na oficialnym forum TeamXecuter http://team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=52944

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciej_maj

maciej_maj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pabianice
    dobrze by było to można by było się pobawić zbanowaną konsolą :D i pytanie ile będzie to kosztować

4. mp_lasso

mp_lasso Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    No to teraz mam dylemat: czy sprzedać zbanowanego premium i kupić nowego, podatnego na przerobienie, czy poczekać na Team Xecuter JTag :)

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    jesli bedziesz musial czekac tyle co wszyscy na ixtreme lt to zmien teraz :p

6. kuva

kuva Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na zbanowanym też możesz wgrać to oprogramowanie nie musisz kupować nowego pytanie jakiego masz kernel i ponoć po dacie któregoś lipca 09 kupując nowego X też nie wgrasz także zastanów lepiej się nad tym projektem ewentualnie kup już z wgranym oprogramowaniem

7. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Jeee czekam an to, jtag to chyba najlepsza modfyikacja na xboxa zero płyttek zero nagrywania :)

8. daardevil

daardevil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mszczonów
    Jeśli to wyjdzie to ile może kosztować?

9. Sonval

Sonval Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A ja mam takie pytanie małe... czy to działa na zasadzie CK3, że używa się tego tylko do flaszu po raz pierwszy ( w tym przypadku downgrade) czy będzie to musiało być zainstalowane w konsoli na stałe, bo jeśli na stałe to ceny może niebezpiecznie wzrosnąć skoro teraz zamontowanie jtaga waha się ok 170 zł to z tym cackiem pewnie będzie ok 300 :/

10. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Napewno odpali się homebrew na tym? Według mnie to tylko umożliwi zmiane kernela/ dasha na mniejszy, a odpalenie całego homebrew nie, ponieważ efuse będą i tak popalone. A żeby odpalić jtag hack trzeba znaleść nową luke. A na tym się teraz nie skupiają tylko nad rozwijaniem obecnej.

11. Sonval

Sonval Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @Apacer no chyba nie robią tego tylko tak dla "picu" bo niby po co byłaby ta cała praca z downgradem kernela, skoro nie można by było zainstalować jtaga ?

12. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No jak to zobaczylem to mi sie humor poprawil. Oby sie dalo a pozniej ..... wiadomo co

13. pawelino223

pawelino223 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdzieś w Dolnym Ślasku
    Te urządzenie ma na celu downgrade z najnowszego kernela do 73xx

14. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Fajnie, fajnie, tylko ile takie cudo będzie kosztować.... Oby nie dużo, bo sam bym się skusił. I aby zrobili takie coś aby dzięki temu można było wgrać JTag'a bez żadnego lutowanie etc. Trzymam kciuki.

15. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Takiego czegoś to się nie doczekasz:).
    Apacer ma racje to nic nie da na konsolach z nowszym kernelem 7371< bo i tak efuse spalone więc nie da rady odpalić XBR. Więc nie macie co się łudzić;) Nowej dziury nikt nie znalazł, bo to czasochłonne lub nawet nie możliwe, pisanie całej sprawy od podstaw. projekt rozwijany na tym co jest.

16. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    ej kurde pomyslcie po co by robili , trudzili sie nad czyms co i tak nie bedzie mialo duzej sprzedazy(spalone sciezki wiec brak mozliwosci wgrania jtaga) no myslec troche to zaden wysiłek.
    Imo wymyślili coś nowego(scena wszystko zhakuje) i poprostu będzie możliwośc nie "zhakowania" kernela powyżej 7331 a zejścia do 7331 :

17. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    W nowych i tak jest CB wysokie, to do zabawy może służyć nie do odpalania hombrew.

18. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Dokładnie, może to będzie lepsze do wyciągania kluczy dvd key, lepsze pod soft LT (bezpieczniejsze) itp, ale napewno nie homebrew, bo nic takiego nie wyczytałem na zagranicznych forach. Jedynie wzmianki z softem napędów coś wspominali.

19. djseban

djseban Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bełchatów
    Być może będzie to korzystało z dziury, którą znalazł Christopher Tarnovsky, to także trzeba wziąć pod uwagę. Wg. mnie Tarnovsky nie wypuścił tego exploitu, żeby scena sama się tym zajęła, po prostu naprowadził ją na właściwą drogę. Drugim powodem była pewnie propozycja od Microsoftu, chociaż mogę się mylić. Zresztą... opracowywanie downgrade'u z 8955 na 7371 nie miałoby sensu, gdyby nie znaleźli jakiejś dziury w oprogramowaniu, pozwalającej na uruchomienie XBR. Podsumowując, jeżeli scena dobrała się do układu Infineon SLE 66 CL PE, który steruje procesami identyfikacji podpisów cyfrowych i innych zabezpieczeń, to możemy niedługo spodziewać się XBR na dashe powyżej 7371.

Pozdrawiam.

20. kuva

kuva Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    "pawelino223"

Wiem do czego służy to urządzenie aczkolwiek do czego ma służyć jak wyjdzie jakbyś przeczytał tego kolesia wypowiedź potem moją jeszcze raz to byś zrozumiał co chciałem mu przekazać tak na przyszłość:)

21. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Co daje to urządzenie? Bo ja w ogóle nie w temacie...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum