1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Teaser Far Cry 3 zaostrza apetyt przed E3 2012

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Maj 29, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Far Cry 3 będzie jedną z gier, którą będziemy mogli zobaczyć na E3 2012. Z tej okazji pojawił się teaser trailer.

Far Cry 3 nazywany jest pierwszoosobowym Assassin's Creed. Może jest w tym trochę prawdy, ale to nie jest istotne. Liczy się to, że gra wygląda dobrze, zapowiada się jeszcze lepiej, a do tego już wkrótce będzie można w nią zagrać. Na E3 2012 będzie można ten tytuł zobaczyć i właśnie z tej okazji Ubisoft pokazało teaser trailer, którego pełna wersja pojawi się w Los Angeles.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    "Far Cry 3 nazywany jest pierwszoosobowym Assassin's Creed"
    What the f....?

Potrzeba mi nowych, dobrych materiałów nt. tej gry. Jestem w stanie ją kupić, chociaż do końca nie jestem przekonany (cóż, będzie to mój pierwszy Far Cry) więc oczekuję nowych filmików i gameplayów z E3. Multi mnie w ogóle nie obchodzi, więc jeżeli single będzie soczysty, kupię na pewno.

4. jarek9292

jarek9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    to będzie kapitalna gierka tak naprawdę tylko na nią w tym roku czekam

Wczytywanie...

Poleć forum