1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Techland oferuje darmowe szkolenie dla początkujących projektantów poziomów w grach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Altres, Luty 14, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Techland przygotowuje darmowy program szkoleniowy, który może zainteresować osoby pragnące zdobyć pracę w branży gier komputerowych. Projekt noszący nazwę „Akademia Gier Komputerowych” ma być kompleksowym kursem, który nauczy nas podstaw tworzenia poziomów w grach FPS. Lekcje będą dostępne w sieci za darmo dla wszystkich chętnych, po zarejestrowaniu się i utworzeniu konta na dedykowanej stronie. Zgłoszenia akceptowane są od 13 lutego, a całe szkolenie ma ostatecznie zakończyć się 13 kwietnia. Osoby biorące udział w kursie będą krok po kroku uczyć się obsługi edytora poziomów, korzystającego z najnowszej odsłony autorskiego silnika graficznego studia o nazwie Chrome, na którym zbudowano takie tytuły jak Dead Island, Call of Juarez czy Nail`d. Kursanci poznają podstawy modelowania terenu i krajobrazu, wykorzystania oświetlenia, jak również poprawnego stosowania efektów dźwiękowych czy muzyki.

Zgodnie z zapewnieniami wrocławskiej firmy, lekcje mają być przystępne i odzwierciedlać metody pracy projektantów zatrudnionych w Techlandzie. Zostaną one także wzbogacone o przydatne wskazówki i rady, oparte na wieloletnim doświadczeniu studia. Warunkiem ukończenia szkolenia będzie poprawne wypełnienie testów wiedzy, które otrzymamy wraz z kolejnymi lekcjami, a także przygotowanie grywalnej całości lub fragmentu mapy singleplayer. Wszystkie osoby, które zaliczą testy i ostatnie zadanie otrzymają stosowny certyfikat, a najlepsze z nich, poza nagrodami rzeczowymi, mogą zyskać szansę na stałą współpracę z firmą. Więcej szczegółów znajdziemy w regulaminie projektu.

źródło
    Firma Techland oferuje darmowe szkolenie dla początkujących projektantów poziomów w grach | GRY-Online.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Hmm, myślę, że warto spróbować, zawsze to coś 'ciekawszego' w CV. Ale czy to na pewno CAŁKOWICIE darmowe?

4. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Tak sam już korzystam jedynym minusem jest wnerwiające wybijanie strony czasem, i wolny transfer przy pobieraniu no ale cóż chyba możemy wybaczyć te przeciążenia serwera.

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Myślę, że po tygodniu ludziom opadnie entuzjazm i chęci i będzie to dużo lepiej chodziło ;)

6. kamileqKSP

kamileqKSP Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Fajna sprawa :)

Tylko czy każdy wytrwa do końca

7. Dethmold

Dethmold Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Również zapisałem się na ten kurs bo jest ciekawy i co najważniejsze darmowy. Ciekwe czy po ukończeniu go zdobędę jakąś przydatną wiedzę ( o ile dotrwam do końca ;D )

8. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Brawo, Polacy to mają fajne pomysły :D Na 100% się zapisze na to :D

Ciekawe jakie są nagrody. ;)

9. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nagrody? Nagrodą samą w sobie jest fakt, że możesz w tym uczestniczyć! Słyszałem też o zatrudnianiu najlepszych i ambitnych osób.

10. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Sam sie zapisałem i niebawem zacznę testować ChromeEngine 5 :)

11. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Techland dał nowe linki na rapidshare więc już nie ma problemu z pobieraniem, dał bym wam tu linki ale w regulaminie jest to zabronione a link znajdziecie w 3 części kursu, co do nagród to w FAQ są opisane 10 miejsc dostaje grę i upominki związane z grą, 3 najlepsze bodajże jeszcze dodatkową grę na konsolę a najlepszy z kursu dostaje propozycje pracy o ile będzie na tyle dobra praca, a i każdy kto skończy kurs dostaje certyfikat zawsze to o 1 papier więcej w CV.

Dokładniejsze info, ale według mnie nagrodą jest możliwość uczestniczenia w tym.

Jakie nagrody przewidział organizator Kursu? Rozlosowanych zostanie 10 zestawów – gra Techlandu na PC + gadżety związane z grami i firmą Techland.
    Dodatkowo wyróżnimy 3 osoby, które najlepiej wykonały zadanie końcowe. Nagroda w tym przypadku obejmuje grę Techlandu na konsolę, grę Techlandu na PC, książkę z zakresu Level Designu i gadżety związane z grami i firmą Techland.

A i co do dotrwania to taka rada, na koniec w zasadzie każdej części macie zadanie na czerwono pisane, wykonujcie je tak jak pisze czyli zapisujcie pomysły na kartce ja dopiero w 2 części zacząłem zapisywać bo sądziłem że zapamiętam i później musiałem się cofać.

12. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Już przy robieniu pierwszej mapy, zrezygnowałem. Mój komp to jeden wielki badziew i ledwo co chodzi ten chrom. Normalnie mam pokaz slajdów -.-

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum