1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Techland prezentuje nowy zwiastun fabularny Dying Light: The Following Poznajcie postacie oraz świat

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 7, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Mam wrażenie, że miłośnicy Dying Light będą zachwyceni. Techland zaprezentował świeżutki zwiastun The Following, który pokazuje, że w rozszerzeniu niemal zupełnie zmieni się klimat opowieści. Jak podaje producent gry – Tymon Smektała – studio skupiło się na starych, dobrych tajemnicach:

Jest to na pewno dobra i przyjemna zmiana. Deweloperzy w DLC nie tylko zaoferują wielki świat, nowy środek transportu, ciekawe bronie, ale równocześnie zadbali o odświeżenie atmosfery.

Dying Light: The Following trafi na rynek w lutym, a wraz z nową przygodą zadebiutuje Edycja Rozszerzona. Deweloperzy przez wiele miesięcy pracowali między innymi nad ulepszoną grafiką oraz poprawieniem sztucznej inteligencji i wszystkie te elementy trafią do graczy za darmo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Toolfeed

Toolfeed Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak myślisz, będzie ładnie działać na xone? :) bo chcę kupić konsolę teraz i na pewno chciałbym w forze horizon 2 pograć ale i właśnie ten dodatek ograć i nwm czy będzie wmiare stabilne 30FPS, na podstawce oglądałem frame testa i spadało nawet do 25FPS czasami, chyba że może poprawili to w patchach? :)

4. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    uuuu spadło do 25fps czasami.. no tragedia ja bym nie kupował

5. Toolfeed

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No wiesz z 60 na 55 to nic ale z 30 na 25 już różnica jest duża lekko ścina :p

6. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Grałem w DY i spadków nie uświadczyłem :)

7. Toolfeed

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dziękuję za prostą odpowiedź :) A coś takiego jak screen tearing jest? bo na tym teście było takie coś i trochę słabo to wyglądało, ale może było widoczne tylko dlatego że takie paseczki przechodzące przez ekran były na czerwono zaznaczone :)

Wczytywanie...

Poleć forum