1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Techland przywiezie limitowaną edycję Assetto Corsa do Polski. Ekskluzywne samochody w pakiecie!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 6, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Nie jest specjalnym zaskoczeniem, że twórcy przygotowują na premierę różne edycje swoich tytułów. Deweloperzy z Kunos Simulazioni również postanowili zaoferować graczom dodatki i klienci mogą nabyć „Limitowaną Edycje Premierową”.

Techland postanowił sprowadzić pudełko do Polski, a w pakiecie klienci otrzymają darmowy bonus nazwany „Prestige Pack”. Zestaw zawiera 9 dodatkowych samochodów:

• Audi A1 S1
    • Audi R8 V10 Plus
    • BMW M4 Coupe
    • Corvette C7 Stingray 2015
    • Ferrari 488 GTB
    • Ford Mustang 2015
    • Lamborghini Gallardo Superleggera
    • Nissan GT-R Nismo 2015
    • Toyota GT86
    Warto jednak zauważyć, że liczba egzemplarzy będzie ograniczona, więc zainteresowani nie powinni zwlekać ze składaniem zamówień przedpremierowych. Tytuł w specjalnej edycji na PlayStation 4 i Xboksa One został wyceniony na 219,90 zł, czyli grę z dodatkami kupujemy w standardowej cenie. Poniżej możecie spojrzeć na zwiastun dodatkowych samochodów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1242
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ile jest w ogóle zawartości w tej grze na dzień dzisiejszy ktoś wie auta/tory ?

4. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Zatrzęsienia aut i tras nie ma, ale edycja konsolowa ma zawierać wszystkie DLC od premiery na PC. Wszystkie są wykonane perfekcyjnie a do tego ta fizyka jazdy. Jedynym minusem konsolówki jest brak modów. Podobno zamawiać będzie można dopiero w premierę, no ale skoro to preorder to powinni już udostępnić zamówienia... ktoś coś wie na ten temat?

// Dobra, już się dowiedziałem - zamawiać możecie najlepiej z gram.pl, bo tam jest napisane, że jest to ta Limitowana Edycja Premierowa. Co do RTV to ja tam niczego takiego nie widziałem..

Ostatnia edycja: Kwiecień 6, 2016
  5. synek03

synek03 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    228
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    I trzeba znowu kasę szykować :D

tapnięte z Note 4

6. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia: