1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tede vs. Peja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Palik, Październik 2, 2009.

1. Palik

Palik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Witam, nie wiem czy na tym forum są osoby słuchające polskiego Hip-Hopu, jeżeli jednak są to w tym temacie chciałbym usłyszeć wasze zdanie na temat dissu na Peje w wykonaniu Tede'go. Moim zdaniem Tede pojechał po Ryśku... No i jak by nie patrzeć trochę urósł w moich oczach, ponieważ jak do tej pory za bardzo go nie lubiłem.

Oto link do dissu:
    Wrzuta.pl - Tede - N2E

2. Lotnik421 Xbox One

3. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
  4. Grantone PL

Grantone PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn
    Tede kozak :D Jego Dissy są zajebi..e

5. Palik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Najlepsze jest to, że Tedzik zrobił to dla śmiechu :D potraktował Ryśka jak dzieciaka hehe.

6. Grantone PL

Grantone PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn
    Rychu na pewno to ostro weźmie do siebie i będzie znowu na kukurydzę chodził :p Ale i tak Rychu i Tede są nieźli :D

7. Palik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    No na pewno sobie za bardzo weźmie w banie to wbije, no bo przecież to "Rycho Psycho" :D:D

8. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    a ja wam powiem ze paja to taki agent ze masakra
    nie lobię go i szczerze nienawidzę, dla mnie jest dla dzieci. jego koncert w TVP pokazał na co go stać
    tede jest lepszy:D

9. Palik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Ja też nie lubię Rycha, dlatego napisałem, że Tede urósł trochę w moich oczach po tym jak go pojechał.

10. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    ha RYCHU PEJA PELERYNA:D rysiu z klanu:D co ma x ale innego:D

11. AnarchyMen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    rychu ma PlayBoxa . nie no po prostu u mnie został skreślony po zielonce .

12. zywiec99

zywiec99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piła
    Płytka "Na legalu?" to był chyba szczyt możliwości Ryśka, potem było już tylko gorzej :( Niestety to jak się zachował w Zielonej G. przekreśla go w moich oczach jako rapera "artystę" Pamiętam jego koncert u mnie w mieście ładnych parę lat temu - to było coś :D Tłumy ludzi (impreza "Rytmy Ulicy") wszyscy bawili się świetnie i nikt nikogo nie zaczepiał, to było właśnie krótko po wydaniu "Na legalu?". Nie to co dzisiaj, boom na prawdziwy hip-hop chyba przemija w Polsce, a szkoda. Co do beefu Tedzik nawinął słusznie :p, ciekawe co na to Peja?

13. java1991

java1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Służewo
    Szacunek ludzi ulicy jeszcze był dobry, ale od tego to równia pochyła. A Tedego słuchałem od zawsze ale średnio go lubiłem. Teraz to się diametralnie zmieniło. Super diss.
    BTW. Nie tylko Peja wyzywa fanów na koncercie : Tak kończą frajerzy

14. AnarchyMen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Kulfon robi karierę w necie teraz :D przeżywa 2 młodość .

15. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Rysiek niestety się zepsuł, kozaka zgrywa na scenie, na małolata nasyłać debili którzy go słuchają??? sam wajchy nie wyciągnie, ma od tego żołnierzy, typowy nieudacznik, ciągnie gówno za sobą
    Tedzik dobry raper, fakt że się sprzedał ale w tych czasach biznes to biznes, człowiek orze jak może, zarabia w TV i chwała mu za to, dokonał to co Ryśkowi nie grozi

16. Palik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
  17. saymon3

saymon3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zanim zaczniecie się wypowiadać na temat Peji to przesłuchajcie sobie jego 15 letnią dyskografie. Jakiś koleś z tutaj wypowiadających się widział Rycha w tv która trąbiła o pobiciu w ZG i odrazu '' Nie lubie go''. To jest żałosne skoro się nie znacie to po co wogóle coś piszecie? ''Fani'' przesłuchali 1-2 kawałki z całej jego twórczości no i oczywiście Peja jest do ****.
    Żałosne, ten beef właśnie pokaże kto jest prawdziwym fanem a kto tylko sezonowym. Co do beefu, diss tedego jest przyzwoity no i oczywiście będą jarać się nim 14 latkowie bo go ośmieszył, teksty typu: miś ryś czy tam rycho-psycho. Osobiście nie gustuje w takim rapie wole coś bardziej dojrzałego Peja, Pih, chada... Właśnie dlatego uważam że Rychu jak narazie ten beef wygrywa, odpowiedział na wszystkie argumenty Tedego i zapuścił jeszcze kilka dobry panczy aa no i te końcowe cuty Chady haaa :) Jeśli ja nie znam twórczości powiedzmy Feela to nie wchodze na jakieś tam tematy o nim na forach i nie pisze że jest do p.
    Dla niektórych Peja skończył się na ''Na Legalu'' - bzdura totalna.
    Na każdej następnej płycie Peja jest lepszy, przesłuchajcie sobie chociażby jego ostatnie 2 Solufki o płytach Slu takich jak N.O.J.A czy S.L.U już nie wspomne. Ryszard jest we formie, przykładem tego jest bardzo dobra, osobista i dojrzała płyta ''Na Serio''. Co do NS, polecam track 03.
    ''Byłem jestem Będe'' to do was :)
    aa i zapomniałem dodać i co teraz jesteście fanami Tedego tak? bo spodobał wam się jego diss? haha pozdro ''znawcy'' :)

18. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Ja słucham hip-hopu prawie od 1996 roku, wtedy to pierwszy raz usłyszałem płytę (kasete) WYP3 o takim samym tytule. Zajarałem się tym strasznie. Później był Liroy, Slums Attack i Kaliber 44. Peje znam praktycznie od pierwszych utworów. Tak na prawdę Tedego poznaliśmy dopiero w 3H więc trochę później. Rychu wydał kilka na prawdę dobrych płyt, ale strona w jaką poszedł (ostatnie 2 płyty) mi nie odpowiada. Tej najnowszej jeszcze nie słyszałem, ale, to się jeszcze da nadrobić. Co do Tedzika, to jego ********* płyty tak na prawdę skończyły się na Sporcie. Później wydał kilka dobrych utworów. Nie mówię tu o kawałkach Bezeli czy innego jego wymysłu... bo te kawałki są do skakania a nie słuchania ;) Tak na prawdę zarówno ewolucja Peji jak i Tedego mi nie pasuje. Nie lubię też hardcorowców typu Hemp Gru, PCP itp. Wole utwory z głębszym przekazem pisane przez np. Ostrego, Łone, Eldo, Płomień czy WWO.
    Ten beef jak dla mnie wygrywa Peja, wydaje mi się, że Tede się wypalił. Już w beefie z Płomieniem miał wielki problem choć 3 Korony czy Zwiiidy były świetne. Mam nadzieję, że to pójdzie jeszcze dalej i będziemy mogli posłuchać kilku dobrych kawałków.
    PS. Co do zachowania Peji na koncercie, to jest to żenada i stanę tutaj murem za Tedeefem. Z resztą całe "*****skie Życie" i inne tego typu kawałki mam wrażenie, że są na takim samym poziomie jak kawałki Bezeli... a to zachowanie tylko pokazuje jak jest na prawdę. ;( Gdzie ten Peja z Blokersów? Gdzie ten TeDeef ze Sportu?

19. saymon3

saymon3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W takim razie Polecam bo jego druga solufka przebiła SŻG.
    Co do twojego pytania Gdzie jest ten Peja z Blokersów.
    Wiesz. ile można rapować o tym samym, życie Rycha od czasów ''Na Legalu'' diametralnie się zmieniło. Co do ZG, rzeczywiście wynikła żenujące sytuacja ze strony Rycha jak i tego kolesia. Nie będę dalej tego rozkminiał bo na ten temat wyczerpały się już wszystkie opinie a swoje osobiste żale zostawie dla siebie. Co do WWO, masz racje bardzo dobry rap, choć wielu nie rozumie ich tekstów. Szkoda że sokół poszedł w strone tandety bo jego nowe albumy ehh... Pozdro kumaci :)

20. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Heh, powiem wam ze obydwoje sa dobrzy jesli chodzi o rapowanie, ale za Tedziem stały proste argumenty, a Peja ich nie mial - Tede mu w "dissach" pojechal ze "umie tylko klnąć" Peja probowal madrze nagrac, ale coz nie wyszlo mu.

Zaczęło sie wszystko od tego z Tede napisal na facebook'u co mysli o tej sytuacji, a Peja nazwał go "Turbo K**wą z TVN'u" - czy tak robi inteligentny czlowiek, no raczej nie.

21. AnarchyMen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    No sory ale Tede pracuje w Tvn Turbo już parę lat jak dobrze pamiętam a Peja dopiero teraz się obudził , bo co po Tedę napisał to odrazu trzeba go pojechać za to co robi parę lat , przyznam diss Peji jest dobry ale ile można przeklinać w tym ? polecam obejrzenie wywiadu http://cgm.pl/video.php?video_ID=3811 w którym Tede też opowiada parę ciekawych rzeczy , no i Peja coś tam gadał że Tede się wyśmiewa z dzieciaków którzy noszą ciuchy od sponsorów kur. niech on mi poda przykład , bo zmyślać to ja też sobie mogę :)
    No i bardzo dojrzały tekst ''Dobrze wiecie co zrobić Tedego Dobić , Wszystko na mój koszt'' chyba tak to leciało

Wczytywanie...

Poleć forum