1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

tekken 6 kilka pytan

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez memeczyslaw, Sierpień 21, 2010.

1. memeczyslaw

memeczyslaw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam mam kilka pytań na temat tekkena 6, czy są inne tryby gry dla dwóch graczy prócz zwyklej bijatyki? tzn naprzyklad w tekken 3 odbijalo sie pilka plażową przez siatke czy tu cos takiego jest? bo widze tylko tryb multiplayer versus mode ;/ czy sa jakies kody zeby odblokowac ubrania dla postaci? nie chce mi sie przechodzić kampanii, bo jest beznadziejna. Dlaczego jak przejde arcade mode na koncu nie mam zadnego filmiku danej postaci tylko napisy koncowe? aha jeszcze jedno powaznie mysle o tatuażu jaki ma jin kazama, fajny wzorek czy on coś oznacza?

2. Lotnik421 Xbox One

3. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Filmy odblokowuje się m.in. przechodząc walki na arenie w trybie kampanii, grając w samą kampanię no i właściwie chyba w każdym innym trybie (nie sprawdzałem wszystkich). Jednak na Arenie to ty decydujesz kogo filmik się odblokuje (prosta sprawa, przejdziesz Paulem to masz film końcowy Paula) a w innych trybach następuje to losowo.
    O kodach nic mi nie wiadomo, ale jedyna "sensowna" kasa jest do wyciągnięcia z kampanii. A dodatkowe tryby? Szczerze to nie widziałem, ale jakoś specjalnie nie zwróciłem uwagi.

4. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Polecam jednak najpierw przejście tej kampanii!

Wczytywanie...

Poleć forum