1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tekken Tag Tournament 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez arczi1985, Wrzesień 20, 2010.

1. arczi1985

arczi1985 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    mieście
    Witam, bardzo dobra wiadomość dla fanów serii Tekken. Na targach Tokyo Game Show zapowiedziana została prawdziwa bomba - Tekken Tag Tournament 2 ze strony Namco Bandai. Jestem fanem serii tekken, ale jak do tej pory stary, poczciwy tekken tag, jako tytul startowy na ps2 zrobil na mnie bardzo duze wrazenie. W tekkena gram codziennie i zawsze brakowalo mi w czesciach 4,5 oraz 6 tagowania. Ale teraz powroci i to w naprawde wielkim stylu. Bardzo pewne jest ze wyjdzie na platformy takie jak X360 oraz PS3, ale dopiero w 2012 roku. Wersja automatowa podobno latem nastepnego roku. Dla fanow bijatyk prawdziwa gratka. Zapowiedz: http://www.youtube.com/watch?v=hvL9TOUuDb8
    Co sadzicie o tej grze ?? Wedlug mnie warto czekac, szykuje sie niezly hit.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SaintDominic

SaintDominic Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    napewno bedzie spoko jak kazdy tekken ;)

Wczytywanie...

Poleć forum