1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tekken Tag Tournament 2

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez enigmatyczny, Wrzesień 5, 2012.

1. enigmatyczny

enigmatyczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Minęło już 7h od premiery a tematu brak. ;)
    Jak Wasze wrażenia z Tekken Tag Tournament 2?

2. Lotnik421 Xbox One

3. jonny2003

jonny2003 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pograłem chwilę i jest ok. Grafa lepsza zdaje się niż w T6.

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Nie chwal się, ja też mam :]

a gierka spoko, postacie są od chyba pierwszej części, grałem chwilkę ale z tego co zauważyłem, jest możliwość ubierania postaci.
    grało się przyjemnie ale nie grając zbyt dużo w poprzednie części wydaje mi się że chyba doszły nowe postacie :p

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Miały być opinie...
    Następnym razem polecą warny.

6. sephiforever

sephiforever Banned

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przeszedlem gierke pare razy i kocur w chu* tylko jeszcze jednego pada i ogien z koleszkami, namco sie postaralo

7. b0b3r

b0b3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wwa
    Mam rozegranych narazie jakieś 60 walk. Poziom trudności wyższy niż w T6. Grafika minimalnie poprawiona względem T6, ale dalej gorsza niż jedna z pierwszych gier na x'a czyli VF. Jeśli chodzi o samą walke to jest lepiej niż w T5 i T6.
    Jest kilka fajnych aren ale wiekszosc jest raczej mdła i nudna. Fajnie że NAMCO zrezygnowalo z blokady nalozonej na osiągniecia w trybie ghost battle (T5 i T6). Poprzednio można bylo osiągnąć chyba max 4dan w trybie SP . Na plus ilość postaci i comebackow. Finalowy boss zbyt prosty. Marzy mi się aby w grze były do wyboru filtry kolorystyczne jak w RE5 aby gra była bardziej mroczna a nie taka cukierkowa i oczo *****.
    Niestety godny następca kultowego juz TTT to to nie jest, ale jako fan serii daje 4/5.

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum