1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tekken Tag Turnament 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Piwko89, Maj 20, 2014.

1. Piwko89

Piwko89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    Witam czy zakupujac ta gierke w wersji cyfrowej z aktualnej promocji xbox live bede mial dostep do trybu sieciowego czy jednak osobno musze dokupic przepustke sieciowa takze dostepna na rynku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jeżeli się nie mylę będziesz musiał dokupić przepustkę sieciową ale ręki nie dam sobie uciąć

4. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    na jakim rynku jest możliwosć zakupienia tej gry w aktualnej promocji w GwG próbowałem na rynku DE, na rynku US i nie mogłem zakupić ;środki mam wystarczające na kontach inne gry jak SC5 , ACE COMBAT , SC2 normalnie zakupione - widzę cenę już promocyjną a w momencie potwierdzenia zakupu wyskakuje błąd że ta zawartość jest dostępna w innej lokalizacji , czy ktos zakupił na rynku PL ? czy jeszcze są jakieś ograniczenia co do ilości zakupionych gier w promocji jakiś limit?
    aż szkoda nie skorzystać z dobrych gier i cen

EDIT
    rozwiązane kupione na polskim koncie , a na innych kontach US,DE,CANADA prawdopodobnie jest nałożona blokada na polskie ip na TĄ tylko jak na razie u mnie grę w tej promocji z 66% upustem, inne gry jak ACE COMBAT: AH, SC 2 HD, SCV poszły normalnie na innych kontach a TAG 2 nie

Wczytywanie...

Poleć forum