1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tekken Tag Turnament 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Piwko89, Maj 20, 2014.

1. Piwko89

Piwko89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    Witam czy zakupujac ta gierke w wersji cyfrowej z aktualnej promocji xbox live bede mial dostep do trybu sieciowego czy jednak osobno musze dokupic przepustke sieciowa takze dostepna na rynku.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    831
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jeżeli się nie mylę będziesz musiał dokupić przepustkę sieciową ale ręki nie dam sobie uciąć

4. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    100
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    na jakim rynku jest możliwosć zakupienia tej gry w aktualnej promocji w GwG próbowałem na rynku DE, na rynku US i nie mogłem zakupić ;środki mam wystarczające na kontach inne gry jak SC5 , ACE COMBAT , SC2 normalnie zakupione - widzę cenę już promocyjną a w momencie potwierdzenia zakupu wyskakuje błąd że ta zawartość jest dostępna w innej lokalizacji , czy ktos zakupił na rynku PL ? czy jeszcze są jakieś ograniczenia co do ilości zakupionych gier w promocji jakiś limit?
    aż szkoda nie skorzystać z dobrych gier i cen

EDIT
    rozwiązane kupione na polskim koncie , a na innych kontach US,DE,CANADA prawdopodobnie jest nałożona blokada na polskie ip na TĄ tylko jak na razie u mnie grę w tej promocji z 66% upustem, inne gry jak ACE COMBAT: AH, SC 2 HD, SCV poszły normalnie na innych kontach a TAG 2 nie

Wczytywanie...

Poleć forum