1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telefon do 300zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez keniek11, Wrzesień 17, 2012.

1. keniek11

keniek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jaki telefon do 300zł ??
    Wymogi aby miał wifi i chodziły jakieś gierki...
    a i ekran dotykowy :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    lg switf gt540 albo xperia x8.
    Sam posiadam tą drugą i jestem zadowolony.

4. keniek11

keniek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a co myślicie o LG Swift L3 ??

5. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A może Samsung galaxy Gio? Mam go i jest niezły. Dość szybki, gry chodzą bez problemów. Niezły aparat. Na pewno jest dużo lepszy od gt540 (ojciec ma). Na forum s5660.pl ostatnio jest sporo ogłoszeń w okolicach 300zł. :)

OBEY ZIUTAS !! <=> tapatalk...

6. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
  7. pinox

pinox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    G-dz
    Nokia 5800 xpressmusic

8. szybki999

szybki999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chełm
    U mnie w okolicy byl za 350zl galaxy 1

9. v4n3llu5

v4n3llu5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Do 300zł to Xperia X8 albo Zte Blade ewentualnie Sams I5800.

10. MrWhiskers

MrWhiskers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie słuchaj ich, bo Ci takie złomy polecają, że głowa boli. W tej cenie możesz kupić nowego ZTE Blade, ale tylko jeśli chcesz i będziesz umiał go zmodyfikować, bo bez modyfikacji ten telefon to zamuł. LG L3 to nawet długim kijem nie dotykaj, bo to jest porażka totalna. Motorola Defy będzie dobra nawet bez modyfikacji, dostaniesz za 300zł tylko musisz przeglądać allegro co jakąś godzinkę i w ciągu kilku dni kupisz.

Jeśli chcesz dobry ekran, wykonanie i baterię to Samsung Wave S8500 jest świetny. Nie ma androida, ma system Bada, na którego są aplikacje typu Fruit Ninja, Worms itp itd. (na samsungapps.com możesz przejrzeć co jest na niego) i kupisz go za 300zł też bez większych problemów (może nawet łatwiej niż Motorole Defy).

Co do waszych porad: Chyba mu chcecie przykrość zrobić polecając takie złomy. Jedynie !dawid813 podał rozsądną propozycję, ale może być ciężko za 300zł kupić dobrą sztukę.

Tu masz moją recenzję LG L7 (najmocniejszy i teoretycznie najlepszy z serii L) LG Swift L7 | MobileWorld24 . Opinia nie jest pochwalająca ogólnie.

11. v4n3llu5

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3

Lol... Powodzenia w szukaniu Motki Defy w cenie 300zł... Chyba, ze z peknieta szybka to tak heh. Poza tym odradzam Defy ze wzgledu na czeste awarie plyt glownych i glosnika od rozmow. "...na ktorego sa aplikacje typu Fruity Ninja, Worms..." kpisz czy jak? Po pierwsze to sa GRY a po drugie dosyc zalosne zeby je komus polecic jako zachete do kupna tego telefonu. Czy uwazasz, ze ktos bd sie kierowal przy kupnie tymi dwoma ''aplikacjami''?. Bada Os to nieudana plaforma i porazka Samsunga. Na palcach 1 reki mozna policzyc dobre aplikacje reszta to dno i 5 ton mulu. Jedynie sam telefon jako sprzet jest swietny no ale ten system po prostu go zabil. To jeden z najbardziej zmarnowanych potencjalow w swiecie komorek jaki widzialem. Prawda jest taka ze do 300zl nie kupisz telefonu killera a jedynie taki z akceptowalnym stosunkiem cena/jakosc. BTW wymienione przeze mnie kupisz nawet taniej i to od reki bez zbednego szukania czy tez czekania rok na mega okazje.

12. MrWhiskers

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kolejny ignorant. Tak samo na forum myapple mowili jak chciałem iPhone 4s kupić za 1300zł. Kupiłem bez simlocka (zdjął mi operator dunski za darmo), wersję 32gb, z fakturą i pudełkiem), stan idealny. Jedyna wada to to, że został zabrany przez komornika. Więc lepiej nie gadaj głupot, bo zawsze mi mówią, że chyba mnie poj****, a zawsze i tak kupuje za tyle ile chce.

13. v4n3llu5

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No to gratulacje jestes w czepku urodzony, brawo. Jaki z tego wniosek? Nie kazdy jest taki jak ty a po drugie takie okazje jak juz sie zdarzaja to jedna na ''xxxxx'' przypadkow. Raz ci sie uda a 10 nie i wtedy rachunek jest prosty. Taka cene placa ciulacze ktorzy chca miec wszystko ''za darmo''. W wiekszosci te ''okazje'' z niskimi cenami sa takie ''cudowne'', ze juz lepiej dolozyc troche kasy i miec pewnosc , ze wszystko jest ok niz kupowac podejrzany sprzet szczegolnie jak sie wydaje gruba kase. Nie mowie o tym zeby przeplacac ale kupowac w cenach posrednich pomiedzy ''dziwnie tanio'' i ''zdecydowanie za drogo''. I nie jestem ignorantem tylko realista w przeciwienstwie do ciebie idealisto-marzycielu. Ale tacy tez sa potrzebni wiec peace;-).

14. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    @up święte słowa. Moim zdaniem lepiej kupić coś słabszego, ale pewnego i z gwarancją niż szukać cudów niewiadomego pochodzenia za taką cenę :)

OBEY ZIUTAS !! <=> tapatalk...

15. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    L7 to telefon żałosny. Najlepszy z serii L to L9. Ale to też porażka i nie ma co się mierzyć z innymi telefonami jednordzeniowymi typu: SE NeoV czy Arc S bądź poczciwy Samsung Galaxy S.. O dwurdzeniowcach nie ma co mówić :D

16. MrWhiskers

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie, jesteś ignorantem. Kupowałem sposobem na "czekanie i przeglądanie allegro" iphone 4s, galaxy s2, lg p970, wave I i xperie x8 - jakoś wszystkie były ok. Ciężko to zrozumieć, że kasowi ludzie wystawiają za zaniżone kwoty, żeby szybko sprzedać, bo im zawala?

17. v4n3llu5

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Twoje rozumowanie wynikajace z ostatniego zdania jest bardzo naiwne... Kupowanie ''okazji'' u ''filantropow'' z allegro predzej czy pozniej odbije sie czkawka. Koniec OT z mojej strony.

18. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa

Alert Panowie proszę od teraz tylko merytoryczne posty - co kupić do 300zł i KONIEC OT!

Wczytywanie...

Poleć forum