1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telefon moich marzeń - istnieje?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ojciec, Sierpień 7, 2010.

1. Ojciec

Ojciec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam!
    Chce sobie kupić telefon.
    Jednak żaden nie spełnia moich wymagaań.
    Powiedzcie mi czy istnieje taki który:
    -Jest multidotykowy (przynajmniej tak dobry jak w iPhone 3GS)
    -Jest przyjazny w użyciu
    -Nie jest dla debili tak jak iPhone
    -Ma wiele możliwości (nie jak iPhone, chce móc mieć więcej oopcji a nie tylko postawowe takie jak odczytaj wiadomość i usuń wiadomość. Chce móc ją przekazać, edytować i mieć wszystkie opcje jak w jakichś nokiach lub sony ericssonach)
    -Ma duży ekran
    -Przegląda się neta tak jak w iPhonie
    -Przeglądarka internetowa musi odtwarzać filmiki z internetu (nie jakaś specjalna aplikacja która otwiera filmiki n Youtubie. Chce móc ogladac wszystko, tak jak na komputerze. Wejść na jakąkolwiek stronke z filmikami i oglądać)
    -ma GPS bez konieczności łączenia z internetem
    -jest dużo gier i programów, gpsów (które moge ciągnąć na komputer np z tego forum i wgrać je na telefon a on normalnie odtworzy mi to, tak jak na kompie albo schakowanym iPhonie)
    -potrafi odtwarzać filmy w wielu formatach, najlepiej z odzielnymi napisami
    -ma bardzo dobry odtwarzacz muzyki
    -wejście na zwykłe słuchawki
    -nie durnowate sposoby zgrywania muzyki, tak jak w iPodach i iPhonach, tylko żeby mozna było normalnie tak jak np na jakiegoś pendrive'a wrzucać pliki mp3.
    -duża pamięć lub wejście na kartę pamięci
    -grafika w grach ma być na przyzwoitym poziomie (iPhonowym)

to narazie tyle. jest takie cudo?

2. Lotnik421 Xbox One

3. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Jest, IPhone

4. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    iphone nadal jest liderem w ekranach dotykowych ,jednak że jest kilka telefonów ktore są prawie tak dobre jak telefony od apple http://www.ipod.info.pl/wp-content/uploads/2010/01/touchscreen.jpg
    IOS(iphone)>Android>BADA .Według mnie niema łatwiejszego i intuicyjnego systemu niz IOS
    Iphone po jailbreak i android
    Wm 6.5>Android>Iphone po jailbreak (bady dłużej nie korzystałem wiec na jej temat nie mam zdania)
    samsung i9000 albo motorola DROID X
    Android i Bada
    tak naprawde jest tylko kilka telefonów które sobie radzą bardzo dobrze z "całym" flashem.Np: Nexus one z 2.2 czy Samsung WAVE(bada) (we wrzesniu trochę więcej telefonów dostanie froyo 2.2 ).
    Pamiętaj ze obsługa flash to również minus:dużo dłuższe wczytywanie sie stron ,więcej KB leci a do tego widać mase głupich reklamy.
    wszystkie platformy na rynku posiadają nawigacje z wbudowanymi mapami ,Iphone również
    Jezeli chodzi o ilosc gier i programów:
    Iphone IOS>Android>WM>Symbiana>Bada
    Android i WM
    Iphone
    większość obecnie produkowanych telefonów ma wejście minijack
    Pamietaj ze z jednej strony Itunes jest "durnowaty" ale z drugiej strony dzieki nie mu gdy wrzucasz 100 płyt to nie robi ci sie burdel ,tylko wszystko możesz w łatwy sposób otagować i pościągać automatycznie okładki,
    Iphone 32gb albo android,bada (czytnik kart microSDHC do 32gb)
    -na androida jest słownie kilka gier 3d które mógł by być porównywane z tymi z appstore, ale zeby gra chodziła w miarę płynie potrzebny jest mocny telefon: samsung i9000 ,nexus one czy motorola milestone
    -Iphone IOS ma największa ilość gier i programów ze wszystkich platform

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Rozejrzyj się za jakimś HTC dla mnie jedna z najlepszych marek telefonów komórkowych. Polecam

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Telefon, o którym piszesz to iPhone 4 :D

7. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Omg przestańcie z tym Iphonem. Odrazu mówie - Hofi, nie mam zamiaru się z tobą spierać :)

Na moje jeśli nie chce Iphone, to zostaje coś na Androidzie.
    Polece ci 3 telefony - Motorola Milestone(podzespoły dokładnie takie same jak w Iphonie, dobry system), Htc Hero oraz Htc Nexus One.

8. Ojciec

Ojciec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odświerzam

9. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    Proponuje Ci poszukać czegoś opartego na WM, z większy procesorem. Zależy ile masz kasy. Ja bym się kierował w HTC albo omnie.

Omnie wyrwiesz do 500zł w bdb stanie, ma gps, wm, duzy wyswietlacz, dobry procesor itd.

Nie kupuj fona na systemie android, symbian, w moim mniemaniu to badziew

10. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    HTC HD2 , sam posiadam i te ajfoniki mogą mu baterie czyścić na stykach, nie ma nic lepszego
    HTC HERO > nie , jak już to LEGEND bo to nowszy model

Jak Android to tylko Desire, Milestone jest niedopracowany strasznie
    Nexus One troche przestarzały zresztą Desire jest nowszym "bratem"

a Iphone 4 ?? buahahaha barachło... tylko w tym temacie

11. BRuMie

BRuMie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Samsung WAVE - 3 razy tańszy i 2 razy mocniejszy od iPhona. Posiada też ekran Super AMOLED, który chyba nie wymaga komentarza...

12. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Wave to taki dumbofon jak iPhone z "drętwym" systemem, gdyby nie obudowa to bym pomyślał że to droższa wersja avilli... bo niczym w zasadzie się nie różnia jeśli chodzi o menu...

13. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Oraz całkowicie nie przyszłościowy system, od którego odwrócili się programiści na rzecz Androida, iOs oraz WindowsPhone 7 ...

Co do porównania HoFi'ego, w kilku miejscach raczej się nie zgodze, np. z ilością programów nawigacyjnych, na wm jest to co najlepsze czyli AutoMapa (najlepsza na Polske) oraz TomTom (na Europę). Strony internetowe spokojnie przeglądać można jak w iphon'ie za pomocą opery mobile.
    Co do GPS'u, to autor tematu chyba nie dokońca wie co jak jest nazwane ...
    Osobiście proponuję HTC HD2(HTC Sense 2.5, WM) , lub HTC Legend (HTC Sense, Android).
    Aaa, także co do karty pamięci SDHC, nie rozumiem bo do HD2 normalnie włożysz karte 32gb, jeśli nie będzie działać, to wystarczy ściągnąć patch'a z XDA-Devs ...

14. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Oczywiście,zgadzam sie z tobą ,jeżeli chodzi o programy nawigacyjny to na dzień dzisiejszy WM oferuje najlepsze polskie mapy ,ale cierpliwości ,już jest testowana automapa na iphone-a i androida

Panowie spokojnie z tą niechęcią do Iphone ,większość z was nawet nie miała możliwość go "powąchać" a wymyślacie "drętwe" komentarze na jego temat.

widziałem na zywo Retina w iphone 4 i super amoled wava , i oczywiście nie to nie wymaga komentarza, nowy ekran do telefonu apple jest genialny i licze na to że będzie taki sam w ipodzie touch 4

15. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    HoFi wystarczy opinia innych i recenzję na temat jaTelefonu 4. Za darmo tego kotleta nie chciałbym...

16. BRuMie

BRuMie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ostro jedziesz, a nie masz pojęcia po kim. Stać mnie było na Macbook Pro, to stać mnie i na niego...

Oczywiście może i jest genialny, ale to nie zmienia faktu, że ekran od samsunga jest po prostu najlepszym ekranem na rynku. Pogódź się z tym : )

Sam nawet się zastanawiałem na kupnem iPhona, ale po ich ostatniej wpadce z anteną z której śmieje się nawet Microsoft dałem sobie spokój. Aż takim fan-bojem nie jestem...

17. szem44

szem44 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W-wa
    Samsung Galaxy S i9000 - najlepszy telefon na rynku z super amoledem z ktorym obecnie nic nie moze sie rownac.

18. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    Dokładnie, telefon z Androidem. On jako jeden z niewielu na rynku ma wszystko to co chcesz (ale musi mieć wersję systemu min. 2.2 żeby był Flash).
    HTC Desire, Eris, Moto Droid X, Galaxy S. A Nexus wcale nie jest przestarzały, ba, na niego pierwszego wychodzą update'y systemu.
    Nie polecałbym kupować Androidów z niższej półki lub starszych (HTC Hero, Wildfire, o LG nie wspomnę..) przy twoich wymaganiach, bo po prostu ich nie spełnią.

19. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    dobry android z niskiej polki - i5700

20. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    @up jak wyżej, telefon super, tylko że nie obsługuje flasha co jest jednym z jego wytycznych

21. pele321

pele321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    A telefon moich marzeń istnieje i jest to sony ericsson xperia x10 mini albo mini pro.Co powiecie o tych fonach ??

Wczytywanie...

Poleć forum