1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telefon Nokia N95 8GB jako dysk USB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez puziek, Kwiecień 8, 2010.

1. puziek

puziek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam!

Czy da się używać tego telefonu jaki jest w temacie jako dysk USB do Xboxa?
    Niestety przy próbie podłączenia go, konsola w ogóle go nie widzi. Przecież w Windows jest to rozpoznawalne jako przenośne urządzenie pamięci masowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Po pierwsze, to nie jako dysk a pamięć flash/pendrive a co do tego, że xbox go nie widzi to wgrałeś najnowszą aktualizację ? Spróbuj zformatować pamięć telefonu do fat32

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ten telefon jest za wolny na cokolwiek, tam 100mb wgrywa się godzinami. Nie ma szans

5. puziek

puziek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeszcze mam drugą pamięć USB, mianowicie jest to odtwarzacz MP3Sony NWD-B105F (2GB). Tutaj konsola już widzi tą pamięć flash, ale przy próbie skonfigurowania jej w xbox-ie wyskakuje błąd.

6. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    ja bym postawił sprawę jasno, to ma być albo pendrive albo dysk zewnętrzny via usb. Chyba słabo żeby coś innego skonfigurowało.

7. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    Ja mam pendrive corsair flash voyager 8gb i nie dziala nawet nie chce sie skonfigurowac ale xbox go widzi wiec nie wiem o co chodzi.. :(

8. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    microsoft skopał sprawe, wcześniej mogłem swojego soniaka podłączyć a teraz nie da sie po tej aktualizacji :(

Wczytywanie...

Poleć forum