1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telefon z Android-em do 800 zł.

Temat na forum 'Telefony i tablety' rozpoczęty przez Alan360, Grudzień 2, 2013.

1. Alan360

Alan360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!
    Gdyż święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a mój stary, wysłużony Lg L5 chcę zostać wymieniony na inny, lepszy model. Tutaj mam prośbę do Was! Chciałbym kupić jakiegoś Smartphone-a do 800 zł. Ekran powinien mieć więcej niż 4". Najlepiej gdyby jego wyświetlacz był zrobiony w technologii Amoled, czy innej i miał jakąś powłokę "antyrysującą". Tylni Aparat coś koło 8MP, a przedni byle był :) Jego pamięć... hmm no właśnie jaka była by najlepsza? Chciałbym coś więcej niż 4GB, bo to w dzisiejszych czasach nieciężko wypełnić plikami. Jestem otwarty na każdą markę telefonu od Samsunga, HTC, ZTE, aż po Alcatek-i i inne. Przepraszam z góry za kłopot. Będę naprawdę wdzięczny za każdą odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W tej cenie szukaj Samsunga Galaxy S II. Nic lepszego nie znajdziesz. Ewentualnie dołóż trochę i możesz poszukać Xperii T / SP.

4. Alan360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Też myślałem nad SII, ale to już starszy telefon i nie wiem jak wygląda z aktualizacjami Androida, a co sądzisz o ZTE V987 AERO2, parametry o wiele lepsze niż SII ..

5. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zastanów się poważnie nad Xperią SP, również dobre podzespoły, jeżeli chodzi o AERO2 to spokojnie na SP da radę i do tego masz jeszcze LTE, więc na przyszłość ci się może przyda jak mieszkasz w dużym mieście. Sony już zapowiedziało aktualizację do 4.4 KitKat, ZTE natomiast stoi na 4.1 i nie wiadomo co dalej.
    XSP jest bardzo wydajna, 2 rdzenie 1.7 Ghz Krait, do tego mocna grafika Adreno 320.
    Jeżeli szukasz czegoś z lepszym aparatem to polecam Xperia T, trochę słabszy procek (2x 1.5 Ghz Krait) ale dużo lepszy aparat (13Mpix). Jeżeli chodzi o androida to zapowiedziana aktualizacja do 4.3.

Warto jeszcze zerknąć na Nexus'a 4, bardzo dobry telefon, bije na głowę ten ZTE. 4 rdzenie 1.5 Ghz Krait, 2GB Ramu, bardzo dobry wyświetlacz IPS.

6. Alan360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wszystkie telefony jakie podałeś już oglądałem i rzeczywiście, są dobre, jednak nie dam rady uzbierać aż tak dużej kasy, chciałbym coś z dobrym ekranem, przynajmniej 4,5 i w miarę możliwości aparatem 8MPX, wszystko to daje mi LTE, jednak jest jeden minus... Pamięć 4GB na dzisiejsze czasy po prostu razi w oczy ;c.

7. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zawsze możesz dokupić kartę microSD i rozszerzyć pamięć.
    Zastanów się jeszcze nad LG L9 II, HTC One X.

8. Alan360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    za LG już raczej podziękuję, wiem, że L9, to dobry telefon, jednak interfejs ten sam, czas przesiąść się na inną markę ;p A co do HTC one X, jeśli Święty Mikołaj dorzuci coś kasy, to może się uda. Tak więc, dzięki za pomoc i za fatygę :)

Wczytywanie...

Poleć forum