Telefon

zary

Użytkownik
Użytkownik
Siema mam do wydania 550zł na telefon komórkowy najlepiej SE lub Nokia. Co byście mi polecili? Jak na razie to bym kupił SE c902, co wy na to?
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
może 6220 classic kumpel z klasy ma i nawet fajny telefon gry z n-gage chodzą ma gps , dobry aparat brakuje mu jedynie wifi do szczęścia , powiedz co twój telefon musi mieć to pomożemy ;D
 

zary

Użytkownik
Użytkownik
no dobry aparat, GPS(ale chyba wszystkie są płatne),radio,no i podstawowe rzeczy typu: wejscie na karte pamieci itp.
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
Po co 17 latkowi GPS? ;> Żeby mógł trafić do domu w stanie nietrzeźwym po jednym piwie niskoalkoholowym? ;> Resztę rzeczy, które wymieniłeś, ma już każdy telefon na rynku...
 

zary

Użytkownik
Użytkownik
przymierzam sobie zrobić prawko i na pewno jak zdam to się przyda np. na wakacje
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Ha ha Respev ale Cie zgasił .. Wracając do telefonu to polecam z Nokii 5530. Za te pieniążki powinieneś już dorwać całkiem niezłą sztuke :)
 

plaskihwdp

Użytkownik
Użytkownik
nie bierz c902 telefon jest hu...y juz c702 go bije na leb telefon ma bardzo maly wyswietlacz jest wolny otwiera sie czesto oslona od apartu i w ogole zobacz sobie go w jakims sklepie to zobaczysz
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
no to twoim wymaganiom ta nokia 6220 pasuje :D
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Chcesz niezły telefon, z systemem, dużym wyborem nawigacji itp?

Wybierz Samsunga i550 lub i550w (wersja z wifi). W tej cenie znajdziesz nówki sztuki a telefon naprawdę daje radę... Sam używałem i550w a teraz znajomemu kupiłem i550 i jest zachwycony
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
Chcesz niezły telefon, z systemem, dużym wyborem nawigacji itp?

Wybierz Samsunga i550 lub i550w (wersja z wifi). W tej cenie znajdziesz nówki sztuki a telefon naprawdę daje radę... Sam używałem i550w a teraz znajomemu kupiłem i550 i jest zachwycony
Pytanko poza tematem...

czy w tym szajsungu da się udostępnić połączenie UMTS przez WIFI(AP)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Po pierwsze: nie szajsungu - że ktoś ma awersję do jakiejś firmy to niech to zostawi dla siebie ;) Ja miałem 3 telefony Samsunga (mam nadal jeden) i jestem bardzo zadowolony... Przynajmniej nie przepłacam tyle co w Nokii

Co do udostępniania: nie wiem bo nie bawiłem się w to
 

zary

Użytkownik
Użytkownik
temat do zamknięcia kupiłem C902 :p
 

Do góry Bottom