1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telefon

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez komitet, Grudzień 28, 2009.

1. komitet

komitet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam zamiar kupić jakiś telefon do 300 zł może ktoś chce się pozbyć swojego czekam na propozycje .

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  4. nazwauzytkownika

nazwauzytkownika Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    k800i ci moge sprzedac w karta 2gb full zestaw papier pudelko nic nie zacina sie itp itd gg 1706737

5. oliwa309

oliwa309 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Ja też mam Sony Ericsson K800i, myślę, że około 170 zł to będzie dobra cena.

Pełna oryginalna gwarancja, instrukcje, bateria, zestaw HF, pudełko + karta oryginalna Sony.

Jedyną wadą są paski na ekranie, bo kiedyś wyjąłem kartę podczas zapisu. Wystarczy wgrać oprogramowanie od nowa, zajmuję to podobno chwilkę, można oddać też do serwisu, bo jest gwarancja lub zanieść do punktu, ale tam chcą ze 30 zł nawet.

Polecam, ewentualnie możemy się potargować ;)

6. ewernewest

ewernewest Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Ja mam na sprzedasz nokie N73 ;p z karta pamieci 2gb(nie pamiętam) słuchawki, ładowarka

Wczytywanie...

Poleć forum