1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telefony dotykowe.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Suliga009, Maj 18, 2010.

1. Suliga009

Suliga009 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ozorków
    Witam,zwracam się głównie to posiadaczy telefonów z dotykowym wyświetlaczem,ale nie tylko.Mam zamiar kupić sobie taki telefon i jeszcze dokładnie nie wiem jak się na takich pisze esy.Można się do tego przyzwyczaić??Liczę na waszą pomoc.:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. kichu

kichu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    k/Poznania
    Oczywiscie ze mozna sie przyzwyczajic. Mam nokie 5800 w sumie to jest tel wciskowy no ale to to samo co dotykowy. Jesli piszesz duzo esek polecalbym jednak tel. z klawiatura bo na dotykowym dluzej sie pisze no ale to kwestia treningu :)

4. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    albo 2 w 1 czyli boczna QWERTY i panek dotykowy ale tez dużo zależy od ceny. Ze starszych (2007r.) fajny jest Samsung f 700. Z nowszych Swietnie się spisuje Samsung DELVE (nie mylić z DELPHI) albo może jakiś smartphone? podaj dokładny przedział cenowy to coś się doradzi.:D

5. Suliga009

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ozorków
    Myślę,że coś do 800 zł.

6. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    uu to cienko bo z dotykowych to tylko iPhone, reszta to szrot

7. owca

owca Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W 100 procentach zgadzam się z przedmówcą.

8. Macek

Macek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  9. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kup używanego iPhone'a. Spokojnie powinieneś się zmieścić w 800zł.

10. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    TyTan jest troszke stary :p ja od siebie polecam HTC Touch Pro na Windows Mobile masz niezły potencjał na allegro znajdziesz do 800 zł jakąś sztukę co najlepsze ma klawiaturę QWERTY taką jak na kompie a co do samego urządzenia z Windows Mobile to polecam bo sam używam od długiego czasu i jeszcze się nie zawiodłem :)

11. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra

Do 800 zl mozesz kupic HTC Magic lub Samsunga Spice. Android pod wzgledem customizacji systemu zzera ****fony na sniadanie.

System mily przyjemny, niezla przegladarka do neta i dosc sprawnie sie pisze smsy.

12. ZonkMan

ZonkMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Pisze się bardzo dobrze, lepiej niż na telefonach z klawiaturą

13. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    polecam cos z serii htc albo samsunga z windowsem jak dla mnie lepszy od iphona. Telefony Qwerty do sms-ów są najlepsze, ale ich gabaryty też nie są małe

14. Ulus

Ulus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    krk
    Mam Samsunga Avile i pisanie smsow na klawiaturze ekranowej w systemie qwerty jest szybkie i w miare bez problemowe. Telefon jest duzy (ekran 3,2'') ale dzieki temu, ze jest w miare lekki nie czuje się go w kieszeni. Jesli chodzi o ekrany dotykowe, to jednak pierwszenstwo ma w tym temacie Apple. iPhone, iPod, iPad miazdza konkurecje jesli chodzi o dzialanie, funkcjonalnosc i ilosc bajerow.

15. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Ja posiadam HTC Hero, ma on ekran pojemnościowy ( jak iphone ) a nie jak reszta badziewia "niby dotykowy" a tak na prawdę to trzeba go wciskać. Heros działa na dotyk, lekkie muśnięcie powoduje reakcję, ma on ekran ze szkła hartowanego, które nie wciska się ani na 1/10 mm. Jeśli wybierać coś z dotykowych to tylko te z porządnym ekranem. HTC DREAM ( Era G1 ), HTC MAGIC, HTC HERO, MOTOROLA Milestone, Samsung i5700 Spica czy Iphone 3G/3GS.

16. SuperElektro

SuperElektro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A wg mnie telefony z dotykowa klawiaturą są bardziej awaryjne i nie takie praktyczne jak te z normalną. Nie moge się do nich przyzwyczaic.

17. malina10212

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Do 800zł spokojnie kupisz używanego IPhone'a 3g który oferuje najlepszy ekran dotykowy z pośród dostępnych modeli na rynku. (Sama posiadałam Iphonea ale 2G i ze względu na słabszy ROM i procesor był wolniejszy) w tej cenie pupisz jeszcze HTC Era G1 również dobry telefon z panelem dotykowym i qwerty wysuwaną (w G1 jest jeden minus mianowicie problem z doborem nawigacji) ale jeśli nawigacja jest ci zbędna to śmiało możesz inwestować w ten telefon naprawdę fajny. Tak więc z mojej strony polecam IPhone'a 3g i Era G1 w tym drugim masz 2 w 1 , i dotyk i klawiaturę co oczywiście przedłuża żywotność panelu dotlkowego.

18. Suliga009

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ozorków
    Myślałem nad tym telefonem"Samsung i5700 Spica " słyszałem,że on co dzień pobiera jakieś aktualizacje z internetu i podobno trzeba co miesiąc pakiet netu wykupywać.I tak to będę robił,ale nie mam zamiaru płacić za coś czego nie chce.Można to jakoś wyłączyć?i ile mb za te aktualizacje?

19. malina10212

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Samsung Galaxy na Androidzie:D owszem aktualizacje pobiera z netu fakt, ale nie codziennie, bez przesady:) żaden telefon nie wymaga codziennego aktualizowania-jest to smartphone bardziej nastawiony na multimedia i korzystanie z serwisów i portali, stąd wysokie parametry, i dość dobry (jak na fona) procek 800Mhz. Co do samego użytkowania to nie wiem, nigdy w łapach nie miałam, telefon nowy nie tak dawno wporowadzony na rynek. Dlatego może ja osobiście bym sie nim nie zainteresowała, bo wolę jednak sprawdzone w pełni zrecenzowane modele które juz jakiś czas na rynku stoją.

20. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Ja osobiście polecam hybrydy, fajnie się pisze na manualnej klawiaturze qwerty.

21. chudas94

chudas94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Polecam iPhone, sam za kilka dni/tygodni go kupuje i też mam około 800zł :)

Wczytywanie...

Poleć forum