Telewizja N a Cyfrowy Polsat

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
O HBO to bym zapomnial, jedne z najgorzej wydanych pieniedzy, ciekawy film/ serial raz na rok sie tam pojawi. Za to C+ to bajka, zawsze cos ciekawego.
Ogółem, kiedyś liczyłem, jeżeli nie brać pod uwage kanałów hd.
dokładnie, HBO nie ma nic ciekawego, czasami jakiś serial, lub premiera telewizyjna jakiegoś nowszego filmu a tak to nic.
Posiadam TV N i jestem bardzo zadowolony, ten dekoder też wam się tak grzeje jak piekarnik?
 
R

rowerser

Guest
Na polsacie mam obecnie : HBO, Cinemax (tutaj leca dobre filmy), MTV, Vivy, TVN7, Discovery, Eurosporty itd - HD. Plus T-Mobil Liga, KSW, walki Adamka itd....skoki ? Skoki są na TVP1, którą polsat też ma. TVN24 ? Też jest. Wszystkie Polsaty Sport - HD. TVP Sport, Extreme, ESPN.
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
To ja wtrącę swoje trzy grosze:
Miałem Polsat przez 3 lata - masakra, cały czas walczyłem z zacinającym się obrazem albo dźwiękiem (sygnał z anteny był na tych dwóch paskach w przedziale 89-98%), wymienili mi 2 dekodery i nic. Co 2-3 miesiące trzeba było dzwonić na infolinię aby zresetowali sygnał dla mnie i za każdym razem słyszałem "proszę pozostawić dekoder na 21 kanale ...", gdy w Polsacie wyłączyli kanały BBC rozwiązałem z nimi umowę (zmienili warunki umowy w trakcie jej trwania) i przeszedłem do N. Minął już rok odkąd posiadam N i jestem zadowolony. N posiada lepszy sygnał (co widać na kanałach HD), ma więcej kanałów HD, no i co najważniejsze nie zacina się nic z obrazem ani dźwiękiem (antena ta sama na której był Polsat, nie ruszana, te same parametry sygnału).
Teraz przy przedłużeniu umowy dostałem kolejny dekoder (do drugiego TV) koszt wzrośnie o 10zł ale na obu będzie ten sam pakiet czyli u mnie wyniesie to 58zł :)
 

SIEDZE

Banned
Też bym wziął N, tylko ta przeklęta miednica za oknem :/
 

WSZtm

Banned
Użytkownik
Ja mam fulla dożywotniego z N.
Załapałem się niecałe 3 lata temu.
Jaki by nowy program nie doszedł to mam go w pakiecie prócz XXX bo to osobny całkowicie pakiet. A cena za abo ta sama 99 zł.
Czas umowy wygasł, nikt do mnie nie dzwonił ani ja do nikogo i w ten sposób mam promocję dożywotnio. Dobrze, że tak się stało bo lepszej oferty za takie pieniądze nie ma. Całe VOD i full pakiet w cenie 99 zł.
Jedynie co to wymieniłbym mój nRecorder na Turbo dekoder.
Ale jak tyle poczekałem to poczekam bo podobno niedługo mają być nowe dekodery z dyskami 1TB.

Wcześniej miałem cyfrę.. ale było wiele - jak dla mnie, których już zbytnio nie pamiętam. Oddałem dekoder i wszystko co musiałem zdać i tak pożegnałem się z nimi.

Odnośnie N i fuzji z Cyfrą... to przydałby mi się C+ i C+ film oczywiście w HD w moim fullu w N.
 

woueK

Użytkownik
Użytkownik
Wątpię w tego twojego fulla bo jak kończy się umowa to na czas nieokreślony przedłużają na warunkach niepromocyjnych. Ja mam cyfrę pakiet za 60 zł i jestem zadowolony. Miałem hbo na miesiąc ale nie chciałem oferty z hbo, bo wg mnie to syf, takie kanały się oplacaly jak nie było internetu i wypożyczalni w pobliżu,a teraz w dobie internetu..

Moim zdaniem w porównaniu hbo do c+ wygrywa canal plus (a nawet wszystkie kanały z plusem: sport, film, mini mini, domo, planete, kino polska) jest lepszym kanałem bo ma dużo programów autorskich i angażuje się w polskie produkcję. Po fuzji n nie wiele da cyfrze bo swoje n sport z liga mistrzów mogą się bujać. Zdecydowanie wolałbym fuzje z cyfrowym polsatem, ale to nieosiągalne, co do dekoderów to n ma najlepsze cyfry i polsatu (miałem oba) śmierdzą tandetą -te z pvr też
 

WSZtm

Banned
Użytkownik
@woueK widzę, że mało wiesz. Umowa zawierana była telefonicznie na 24 mce, taką umowę wg. prawa można wypowiedzieć bez żadnych konsekwencji po 12 miesiącach.
Po 12 mcach mam już dożywotniego fulla bo jej nie wypowiedziałem.

Gdybym płacił już za ten pakiet tyle co powinienem płacić to u góry nie pisałbym , że jestem w N już niemalże 3 lata i nadal płacę 99 zł.
 

woueK

Użytkownik
Użytkownik
Tak ale z tego co ja pamiętam to dostajesz aneks do podpisu i już się wtedy nie wytłumaczysz telefonem. Ja to widzę tak, przedluzam już 4 raz umowę na internet. Telewizję i komórkę mam u nowego operatora więc nie miałem okazji jeszcze przedłużać, lecz za każdym razem bardziej opłaca mi się rzucić wypowiedzenie niż czekanie i chwalenie się na forum że nabiłem korporacje w butelkę bo tak na prawdę to porównując korzyści postawienia ich przed faktem stracenia klienta okazuje się że możesz (prawdopodobnie) mieć to jeszcze taniej i robią z ciebie jelenia.
 

ooxBARTUSxoo

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Teraz moim zadaniem najbardziej sie oplaca kupic N wlasnie :) Ma duzo fajnych programow ( zawsze ogladam top gear na BBC u dziewczyny. I ta jej zlosc :DD ) i wgl. niedlugo Cyfra+ polaczy sie z N wiec posiadacze Cyfrowego Polsatu pewnie sie w du*e ugryza :)
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
No ja wlasnie biore N - umowa na 12 mies i duzo kanalow HD
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
64 pln wszystkie pakiety tematyczne z multiroom +HBO i jakieś nPremium ( stały klient N`ki ) oprogramowanie turbo drugi zwykły dekoder całość dostałem za free
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
Nie polecam polsatu, jak dla mnie porażka.
Mam normalny pakiet + bajeczka + HBO HD, żeby te dwa ostatnie działały to trzeba do nich dzwonić co miesiąc i poprosić o uruchomienie (ok 15 min rozmowy, same przekierowania), z włączeniem programów to mają problemy natomiast z wystawieniem rachunku to już nie.
Umowa na szczęście kończy się w sierpniu, nie wiem czy będę dalej drążył temat z TV satelitarną, jak tak to na pewno nie z polsatem. Działa już dobrze naziemna telewizja cyfrowa, dostępne mam w tej chwili wszystkie 3 muxy i daje to kilkanaście programów. Jedyny problem to brak kanału z bajkami :D
 
R

rowerser

Guest
Nie wiem czemu narzekacie tak na polsat ? :) Ja mam cały pakiet plus drugi dekoder - tutaj podstawa i wszystko śmiga, działa :)
 

rasdel

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czemu narzekacie tak na polsat ?
A może dlatego, że mają tragiczne dekodery, badziewny BOK (tak jak napisał kolega żeby cokolwiek zrobić trzeba się nieźle odzwonić). Oferta programowa również do najlepszych nie należy.
 

BROLY

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
a gdzie mają najlepszy multiroom w polsacie ence czy moze w cyfrze?
 

michanow

Użytkownik
Użytkownik
W N multiroom, a raczej jego aktywacja to jest mega tragedia. W cyfrze plus po otrzymaniu drugiego dekodera po 2 godzinach wszystko grało, a w N masakra.

2 dni temu otrzymałem drugi dekoder. Wszystko fajnie, dekoder ściągnął sobie oprogramowanie. Natomiast żeby móc mieć uprawniena trzeba oba dekodery ze sobą połączyć kablem ethernet. Ok połączyłem. Teraz okazało się że główny dekoder nie ma odpowiedniego oprogramowania aby móc korzystać z multiroom. Myślę sobie: ok, zadzwonie do BOK wyślą tego softa i będzie ok. Pan powiedział że w ciągu 48 h oprogramowanie będzie dostępne, czyli wypada akurat na dzisiaj, lecz niestety nic nie przyszło. Wkurzony dzwonie do BOK a tam mówią że najwcześniej mogą wysłać ponowie w poniedziałek bo technicy mają wolne. Nosz kur... Ale nic przy okazji trafiłem na forum telewizji N, gdzie masa ludzi ma podobny problem. Tam ludzie na aktywacje czekali niemalże miesiącami. Polecono, aby napisać na PW do przedstawiciela N, który sprawę załatwia od ręki nawet w kilka godzin. No cóż, napisałem wczoraj, ale nadal cisza.

Ogólnie to multiroom N ma dużo ciekawych opcji m.in korzystanie z 500 Gb dysku czarnego dekodera (nagrywanie, odtwarzanie programów) oraz dostęp do VOD (bez jakiegoś jednego pakietu). Natomiast aktywacja u nich do droga przez mękę.
 

Do góry Bottom