Telewizja na karte - prosba o opinie

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Witam


Bardzo prosilbym o komentarze osoby majae kontakt z telewizja na karte N, cyfrowy polsat inne.

Czyu warto ???

Jakie koszta okolo sa miesiecznie i jak sie przekladaja w rzeczywistosci ?

Zblizaja sie swieta wiec trzeba sprawic sobie jakis prezent.
 

Filip14

Banned
Użytkownik
 

KepaD90

Użytkownik
Użytkownik
Posiadam dekoder telewizji na kartę. Sprawuje sie bardzo dobrze, jest wiele ciekawych programow (Nka). Ceny nie sa wygorowane za abonament, masz w linku dokladnie opisane. Polecam, jesli chcesz cos kupic do kolejnego telewizora w domu.
 

AlCapone1

Banned
cyfrowy polsat wszystkie kalany prócz filmowych hbo x 3 brak
57,50 place tak od 3 lat juz mam dekoder z dyskiem twardym i nagrywaniem polecam ten pakiet
 

gvt

Użytkownik
Użytkownik
Porównaj sobie wszystkie oferty (Cyfra+, N, Polsat) i wybierz to co Ci najbardziej pasuje.

P.S. ze wszystkich telewizji moim zdaniem Polsat ma najgorszy obraz (miałem, zmieniłem na N)
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kiedyś robilem porownanie, ilosc kanalow/cena, cyfra miala wtedy najlepsza oferte, do tego co miesiac-dwa dodaja nowe kanaly.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Ja też się dołączam do prośby randnd bo zastanawiam się nad telewizją na kartę. Oferta N'ki wydaje sie ciekawa, ale z tego co widziałem na stronie internetowej to zbyt dużo kanałów tam nie ma? Czy ten obrazek pokazuje tylko część kanałów?
 
R

rowerser

Guest
Nie wiem co chcecie od Cyfrowego Polsatu ? Mam to z całym pakietem, za miecha wymieniam dekoder z twardym. Jakość obrazu super. Dekoder czasami się lekko zacina albo zawiesza na amen..dla tego też wymieniam. Telewizja na kartę jest dobra jako drugi, trzeci odbiornik w domu i tylko w wersji HD, która kosztuje na pierwsze kolo 400zł tak ?
 

gvt

Użytkownik
Użytkownik
Ja zmieniłem polsat na N wraz z kupieniem telewizora LCD. Dekoder Polsatu strasznie mi się zacinał. Np podczas zmieniania kanałów ścinał się tak że trzeba było go wyłączyć z prądu i działo się tak nawet do 20 razy na godzine.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
A ja się zastanawiałem czemu tak niekiedy muli na Cyfrowym Polsacie jak oglądam coś, czy też zmieniam program... ale to by chyba musiało znaczyć że każdy dekoder ma taką wadę, bo ja mam nowiutki dekoder HD. A i druga sprawa, że nie wiem dlaczego, ale ten dekoder jest cały czas gorący, nawet jak nic nie oglądam, wszystko wyłączone o_O
 

mati007

Użytkownik
Użytkownik
Ja posiadam TNK i polecam każdemu.
Za niewielkie pieniądze mamy całkiem fajne kanały. . Dla fanów sportu ciekawa propozycja; eurosport, Nsport, TVP sport.
Mam i jestem zadowolony.
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
ja mam tnk, dekoder praktycznie cały czas nie czyta tych kanałów kodowanych, musze wyłączać i włączać kilka/kilkanaście razy dekoder, albo wyjąć i włożyć karte to odrazu działa, mało ciekawych kanałów, ale co chcieć za 10zł miesięcznie :D
 

Do góry Bottom