1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizja satelitarna co wybrać ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MaryGave, Czerwiec 8, 2010.

1. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Witam planuję zakupić sobie dostęp do telewizji satelitarnej tylko mam dylemat nie wiem co wybrać Cyfrowy Polsat dobra oferta mało programów HD rodzice mają u siebie i jak jest duży deszcz lub burza sygnał jest na tyle słaby że nie da się oglądać albo znika. N tanio atrakcyjna lista programów oraz kilka kanałów HD bez dodatkowego abonamentu no i została Cyfra + trochę droga ale można podzielić na kilka telewizorów niezależnie. Co proponujecie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Ja miałem Cyfre + i N. N jest wygodniejsza (bardziej przyjazna użytkownikowi), szybsza, faktura przychodzi prosto na dekoder. Dużo kanałów HD. I nadal mam N. Bardzo polecam.

4. MaryGave

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    N ma dobrą obsługę telefoniczną dzwoniłem spytać się czy mogę podpisać umowę jak jeszcze nie pracuję bo obecnie czekam na rozmowę z kierownikiem i wszystkiego co i jak pytałem dowiedziałem się w 5 minut :) a mnie interesuje dekoder HD i z nagrywarką a taki turbodekoder ma 500gb :)

5. marek2fgc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Ja ci mówię, że 500GB ci nie potrzebne. Ja mam 250GB i mi zwykle wystarcza.

6. Tomek2010

Tomek2010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak jest mam N z fakturą to prawda wyświetla się na ekranie dekodera, kanałów w pl dużo w HD też sporo. Raz spalił nam się dekoder(nie włączał się)podczas nagłej awarii prądu ten turbo coś tam myślałem że będzie problem z dostaniem nowego po przyjeździe do punktu bez problemowo dostaliśmy kolejny dbają o klienta. POLECAM N!!!

7. MaryGave

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Kumpel ma N i właśnie mówił że mało zajmują nagrane filmy bo dużo miejsca miał ale jak by brakowało czy coś to można zapłacić za turbodekoder bo to podobno jakiś soft wgrywają

8. marek2fgc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Turbodekoder to ma tam dostęp do gierek, kanałów Youtube, gazeta.pl i innych (poprzez internet) oraz ten dysk, że jest trochę szybszy chociaż ten zwykły dekoder i tak jest szybki. Na obu dekoderach są aktualizowane softy.

9. MaryGave

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Właśnie zobaczyłem ofertę dzisiejszą jaką ma N ostatnio w kwietniu były tylko dwie dostępne opcje dziś za 99zł miesięcznie dostępne są wszystkie pakiety tematyczne programy HD oraz vod jak dla mnie to najkorzystniejsza oferta :)

10. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    jeszcze masz tnk telewizja na karte, 10 zł miesięcznie za zwykłe, a za hd bodajże 20zł miesięcznie, ja mam to zwykłe i mi wystarcza, bo mało oglądam tv i miało być tanio więc to wziąłem i mi to spokojnie wystarcza, obraz też podczas deszczu zanika i czasem też mi pojawia się card error ale wystarczy wyłączyć i włączyć i jest git, najlepiej popatrz jakie kanały najbardziej ciebie interesują i za jaką cenę, masz to wszystko na stronach producentów czy jak tam to sie nazywa.

11. MaryGave

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Oferta N mi bardzo odpowiada ojciec ma Cyfrowy Polsat płaci 59 zł bodajrze i narzeka że tyle programów a nie ma co oglądać i tylko przelączania jest dużo a N mi bardzo pasuje z tego względu że dużo jest programów HD za free min TVN i TVP fakt że nie ma polsatu ale tylko dwie rzeczy tam oglądam bo nie zachwycają mnie te długie reklamy przeważnie jak był jakiś fajny film to ściągałem go z internetu i sobie na spokojnie oglądałem bo wiele razy udało mi się usnąć przy tych reklamach a ten polsat to już z siatkowej anteny sobie obejrzę a z CP nie raz coś było nie tak pamiętam ojciec zdarzyło się że wyzywał na nich i jeszcze że musiał do nich dzwonić bo w punkcie mu powiedzieli że tylko telefonicznie dwa razy dekoder padł samsung i echostar i to tak samo zawiesił się później już nie chciał się włączyć

12. Taz

Taz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg/Szczecin
    Ja tam mam Cyfre + jeszcze z czasów jak była Wizja tv(może ktoś wie o co mi chodzi;P) i nie narzekam może i drogo ale sie przyzwyczaiłem , z N radze uważnie przeczytać umowę , opóźnienie z wpłatą skutkuje odłączeniem pakietu + 20zł za ponowne włączenie pakietu ,brak możliwość zapłacenia za cały okres abonamentu z góry , konsultanci z łapanki , naliczenie opłat za kanały których się nie zamawia , nie mowie ze N to zły wybór jedynie przestrzegam by zwrócić samemu uwagę na umowę i zawarty w niej tekst ( sprzedawcy o to nie pytaj , bo dla niego liczy się tylko prowizja za nowego abonamenta)
    O CP nie wypowiadam sie bo nie miałem z tym styczności.

13. MaryGave

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    A to wiadomo że sprzedawca Ci niektórych rzeczy nie powie lepiej poświęcić to parenaście minut aby przeczytać z dwa razy umowę i zadecydować jak się będzie dało płacić przez internet plus termin zapłaty nie do 10 każdego miesiąca to nie powinno być problemów z zapłatą

Wczytywanie...

Poleć forum