1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor 27" do ok. 1300zl

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Konradiv, Grudzień 6, 2012.

1. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Witam,
    chcę kupić telewizor 27" LCD, do ok. 1300zł, oczywiście HD itp.
    Ostatnio przeglądając internet natknąłem się na takie oto cudo:
    LG 27'' CINEMA 3D DM2780D-PZ MPEG4 USB +okulary (2847280664) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    LG 27", Full HD, 3D Cinema, konwersja obrazu z 2D na 3D, w cenie tylko 1300zł. Trochę zastanawia mnie, że w takiej cenie mogę dostać telewizor full HD 3D.
    Proszę was o opinie na temat tego TV, jeśli się opłaca, jeśli jest naprawdę dobry, to go raczej wezmę, ale jeśli nie to pomóżcie mi wybrać inny w podobnej cenie.
    Pozdrawiam,
    Konradiv :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Telewizor 27" do ok. 1300zl

Dlaczego nie cos minimum 32"?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Bo mam miejsce tylko na 27" niestety. 32" może i by wszedł jakiś z malutką obudową, ale obawiam się, że przy rozmiarach mojego pokoju byłby za duży (w drugim pokoju mam 32" i jak sobie postawiłem to rzeczywiście tak było).

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jeśli 3D to tylko LG
    jeśli miałbym narzucone jakieś kryteria i dorwałbym takiego LG to wziąłbym bez słowa

Wczytywanie...

Poleć forum