1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor 32"-47" do 1700zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez deloppl, Styczeń 5, 2014.

1. deloppl

deloppl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    3Miasto
    Hej ,
    Szukam TV do 2giego pokoju , teoretycznie może to być 32" a może być i 40/42/47" . Budżet mam mały(1700zł) więc myślę że starczy na 32/40" .
    Używać chcę go jak na razie do oglądania telewizji oraz grania na Xboxie 360 a za rok/dwa na PS4 lub X'One .

Na oku mam dwa tv 1szy z gazetki media expert :
    - Telewizor LED Full HD PHILIPS 40PFL3208H cena 1555zł

- Lub używany(3msc , 21msc gwarancji) po znajomości TV
    LG 32LN536B - Tutaj cena 600-700zł ale telewizor nawet ma folie , ale niestety nie ma full hd a hd ready , choć myślę że jak za tą cenę to bym pograł ten rok/dwa potem sprzedał z małą stratą , no ale nie wiem .

Jaki wy byście polecili/doradzili mi TV ?

Pozdrawiam Michał .

Wczytywanie...

Poleć forum