Telewizor 50 hz a granie na pal-60

jareek

Użytkownik
Użytkownik
Witam niestety mój monitor padł :mad:i przez około 2 tyg muszę grac na starym tv bo rodzice mi nie użyczą swojego :p i stąd moje pytanie czy jest możliwość ze stary tv 50 hz padnie mi jak będę gral na pal-60 ??
 

jareek

Użytkownik
Użytkownik
zalev i tu cie jednak zmartwie posiadam (a raczej posiadalem) telewizor LG RE-21FB50RX


i niestety padł przy GTA IV wiec nie radze grac nikomu na TV 50 hz
 

sill34

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam taki sam telewizor i powiem że po dłuższym graniu na nim telewizor zaczął dziwnie syczeć co ok.15 sekund (tak mam do dzisiaj, nawet jak oglądam tv ;/). Zanim podłączyłem Xa wszystko było ok. muszę więcej na nim popykać żeby się zepsuł bo starzy nie chcą mi kupić nowego :)
 
S

sebool12

Guest
yy No to mnie zdziwiliście mam identyczny model jak na zdjęciu tylko, że 29 cal lecz u niego na obudowie pisze 100Hz więc mogę spokojnie grać ?? Konsola przyjdzie mi dopiero poniedziałek-wtorek
 

x-sauber

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam taki sam telewizor i powiem że po dłuższym graniu na nim telewizor zaczął dziwnie syczeć co ok.15 sekund (tak mam do dzisiaj, nawet jak oglądam tv ;/). Zanim podłączyłem Xa wszystko było ok. muszę więcej na nim popykać żeby się zepsuł bo starzy nie chcą mi kupić nowego :)
Tak sie dzieje częstotliowść go nie puszczała i teraz sie lekko przesterował :) Pograj na nim troszke i powinien paść.


sebool12 napisał:
yy No to mnie zdziwiliście mam identyczny model jak na zdjęciu tylko, że 29 cal lecz u niego na obudowie pisze 100Hz więc mogę spokojnie grać ?? Konsola przyjdzie mi dopiero poniedziałek-wtorek
Możesz grać bez żadnych obaw
 

sill34

Użytkownik
Użytkownik
Ale ja też mam 29' i na obudowie pisze 100Hz. Więc o co chodzi? :confused:
 
S

sebool12

Guest
U mnie z tyłu TV pisze takie coś:
MODEL NO.: RZ-29FB51RX
230V - 50Hz 160W
Więc będę mógł grać spokojnie czy nie ??

W jakimś sklepie znalazłem takie parametry
LG RZ 29FB51RX DANE TECHNICZNE:

RZ-29FB51RX
Precyzyjny w brzmieniu. Stereofoniczny, 29-calowy płaski telewizor z zaawansowanym systemem korekcji dźwięku, zadba nie tylko o idealny obraz, lecz i nieskazitelne brzmienie.
Przekątna ekranu 29"
Format obrazu 4: 3
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Korektor Obrazu - Turbo Picture
Dzwięk Stereo A2/NICAM
Korektor dzwięku - Turbo Sound
System xwięku surround
Teletekst TOP/FLOF/LIST
Menu w języku polskim
 

jareek

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli jest napisane z tyłu 50 hz to nie radze grac bo mi właśnie padł tv 50hz
 

Grinch

Użytkownik
Użytkownik
Przecież na każdym telewizorze będzie napisane 50Hz bo taki prąd mamy w gniazdku :]
BO właśnie tego tyczy się informacja umieszczona z tyłu telewizora.
 
S

sebool12

Guest
Grinch dzięki na wytłumaczenie ;], Czyli z tego wynika,że TV obsługuje 100hz więc nie powinien mieć problemów z PAL-60 :D
 

aroaro20022

Banned
Użytkownik
Mam nadzieje, ze Thompson w moim pokoju jest 50 hz i że w końcu padnie :D Mrrrr ... to ja lece grać ;d
 

tyskaczcz

Użytkownik
Użytkownik
ludzie posluchajcie mnuie elektryka ^^ z tylu to sa informacje o pradzie a nie o syatemie PAL!
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ludzie posluchajcie mnuie elektryka ^^ z tylu to sa informacje o pradzie a nie o syatemie PAL!
Z tyłu są informacje o zasilaniu , a nie o wyswietlaniu . Tyskaczcz wam dobrze mowi !!!
 

jareek

Użytkownik
Użytkownik
to gdzie sa informacje o wyswietlaniu ?? ale to i tak nie zmienia faktu ze mi padl tv :p
 

Grinch

Użytkownik
Użytkownik
w instrukcji obsługi - takie papierowe coś co nikt nigdy nie czyta...
 

jareek

Użytkownik
Użytkownik
no niestety nie posiadam takiego papierowego czegoś gdybym posiadał na pewno bym tam zajrzał ...
 
S

sebool12

Guest
A ja takową instrukcje posiadam i nic tam o tym nie pisze ;/
 

artemis00

Użytkownik
Użytkownik
DAEWOO DTZ-29U3K
On ma odświeżanie 50hz,czy nie padnie mi TV przy graniu w x360?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
mam propozycje -moze dodac do faq dla pocztakujacych ze 50 hz z tylu telewizora dotyczy zasilania a nie odswiezania????
zbyt duzo osob tego nie rozkminia :)
 

artemis00

Użytkownik
Użytkownik
Heh ale to nie jest info z tyłu TV.
Nie jestem aż takim n00bem żeby nie przeczytac poprzednich postów...
 

Do góry Bottom