1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor 50 HZ

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Madrid.energy2000, Styczeń 13, 2011.

1. Madrid.energy2000

Madrid.energy2000 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam :)

Mam Philipsa HD ready i mam ustawione 50 hz i w fife mam takie bramki jak by bez AA takie chropowate czy ustawienie na 60 HZ załatwi sprawe ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    Hz- Częstotliwość odświeżania. im więcej Hz tym lepiej. Np. jak masz tv co ma 50Hz i będziesz oglądał film akcji to będzie Ci się bardziej rozmazywał obraz niż na tv co ma 100Hz. Myślę ze 60Hz nie załatwi sprawy ponieważ ta gra już tak ma zrobione tzw. ząbkowanie. Choć spróbuj może to coś pomoże:)

Wczytywanie...

Poleć forum