1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor a XBOX 360 Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez konradeq, Październik 7, 2012.

1. konradeq

konradeq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pewien problem z tv (tak uważam)tv to sharp 32LE320E.Problem polega na tym że znika mi czasem obraz przez hdmi podczas grania,menu i się pojawia,albo pisze brak sygnału a xbox jest włączony.itp.Dzieje się to na wszystkich trzech gniazdkach hdmi w tv i na 2 różnych kablach hdmi,chwilę jest ok potem znów.Przełączę kabel hdmi na drugi i chwile jest ok,wyłączę konsolę i potem znów przy próbie włączania czasem się pojawi brak sygnału albo obraz pojawi się z opóźnieniem.Tydzień pochodzi ok potem problem znów się pojawia,sprawdzałem x-a u sąsiada na lg i na obydwu kablach i hula jak złoto.Mam pytanie możliwe że coś się popieprzyło w gniazdkach hdmi?Dodam że o ile pamiętam to się zaczęło gdy zacząłem odbierać cyfrową tv,zrezygnowałem z kablówki.Ma ktoś jakiś pomysł?bo ja już nie wiem co się dzieję:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. bankajos

bankajos Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Chodzi dokladnie o ten model? Sharp LC-32LE320E-BK. Ostatnio taki kupilem i działa poprawnie. Mozliwe ze juz siada. oddaj do przeglądu.

4. konradeq

konradeq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak dokładnie ten model,tv ma 1,5 roku żeby już siadał hmm w sumie to różne rzeczy się dzieją,Na początku też hulał super,problem pojawił się gdzieś z ponad miesiąc temu,tv jest na gwarancji więc problemu nie ma ,założyłem ten temat żeby mi ktoś doradził czy prędzej oddać tv czy x-a na gwarancję.

Wczytywanie...

Poleć forum