1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor A Xbox360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rekas1111, Marzec 4, 2013.

1. Rekas1111

Rekas1111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam od dłuższego czasu mam dylemat chcę kupić Xklocka 360 slim 4gb i tu się nasuwa moje pytanie mam telewizor (telewizoro-podobne :D)
    Toshiba 2512dd i czy pograł bym na tym (nie mówiąc tu o jakości rodem z filmów) czy bym oglądał pokaz slajdów. Za wszystkie odpowiedzi dziękuje i pozdrawiam.Rafał​

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    szału nie będzie :nightmare:ja bym poszukał jakis monitor lcd uzywke jak nie masz kasy

4. Rekas1111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam jeszcze monitor hyundai x93w ale na tym też nie będzie raczej dobrze czekam na wasze odpowiedzi.

5. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    na tym hyundaiu bys mial dosc dobry obraz (rozdzielczosc 1440x900), ale jak dobrze pamietam to jest to propocja 16:10 a xbox wyswietla w panoramie 16:9 czyli bys mial paski u gory i na dole. Nie duze ale by byly. Nie rozumiem tylko o co Ci chodzi z tym "pokaz slajdow". Xbox powinien wyswietlac plynny obraz niezalezne od monitora/telewizora

6. Rekas1111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No nie wiem na starym Xbox'e miałem takie lekkie klatkowanie możliwe że było to spowodowane przerobieniem konsoli. Dlatego się pytam :p

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Telewizor A Xbox360

Przerobka,nie ma,nic do klatkowania. Zapewne tak ta gra chodic miała

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.

8. Rekas1111