1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor "Curved" a xbox

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez shte-fun, Styczeń 22, 2015.

1. shte-fun

shte-fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Suwałki
    Czy posiada ktoś z was zakrzywiony tv? Jak odczucia podczas grania? Pytam, bo zastanawiam się nad kupnem...

2. Lotnik421 Xbox One

3. AS185

AS185 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WAW
    Nie mam takiego telewizora jeszcze! Natomiast w przyszłości mam taki zamiar bo z tego co pamiętam to modele są z 4K. Napewno się niesamowicie gra :)

4. maniekmaniu

maniekmaniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Taki tv świetnie się nadaje pod gry. Większa głębia i uczucie że obraz nas otacza. Najlepiej pod xone. Z x360 obraz może wyglądać gorzej niż na tv fullhd. Nie porównywałem, więc pewności nie mam. Zakrzywiony to min. 55cali. Trzeba siedzieć na wprost, więc osoby które siedzą obok dużo tracą. Jak grasz sam to jest wypas. No ale co najważniejsze do specyfikacja takiego tv.

Ostatnia edycja: Maj 30, 2016
  5. AS185

AS185 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WAW
    50 cali chyba wcale nie potrzeba. 42 jest wystarczające ale każdy z nas ma swoje preferencje :)

Wczytywanie...

Poleć forum