1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor czy monitor

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez himus11, Luty 23, 2009.

1. himus11

himus11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Witam czy lepiej kupić taki TV THOMSON JAK NOWY (557189694) - Aukcje internetowe Allegro czy monitor jakiś lcd 22-24 czy grafa na Tv crt jest o wiele gorsza od tej z telewizora LCD??

2. Lotnik421 Xbox One

3. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
  4. Stan

Stan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Mi się wydaje że lepiej jakiś monitorek - na monitorze masz lepszą rozdziałke niż na tv ctr - rozdzielczość telewizorów kineskopowych jest porównywalna z 640xileś tam nie pamiętam, wiem że kiedyś to czytałem i tak naprawdę nie można porównywać rozdzielczości tv i monitorów, czy tak jakoś :p bredzę już chyba dzisiaj :p
    Wiesz nie wiem jak gry wyglądają na monitorach i tv ctr bo razem z xboxem zaopatrzyłem się w ldc 32" hd-redy samsunga, do xboxa full-hd nie było co kupować bo i tak nie obsługuje a nawet jeśli to na 32 calach nie ma praktycznie żadnej różnicy między redy a full hd

Wracając do tematu ja bym na twoim miejscu kupił jakiś monitorek ;)

zobaczymy co inni powiedzą

5. Maciek797

Maciek797 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Głogów
    Chyba naprawde bredzisz xbox 360 obsuguje Full HD jezeli masz z tyłu konsoli osobno wejscie A/V i HDMI (dotyczy nowszych konsol) Mowiac tak jezeli 32" to HD ready jezeli powyzej 39" to full HD bo dopiero po 39" tak naprawde widac roznice pomiedzy HD Ready a Full HD zreszta nie musi ci sluzyc tylko do gier ale takze do filmow :) zalezy tez jaki masz budżet jezeli sie zdecydujesz na monitor to polecam samsungi np 22'' ale w trybie 16:9 (sam mam w trybie 16:10 wide i niektore gry dzialaja elegancko (wiekszosc) a niektore albo trzeba rozciagac albo sa pasy:( pamietaj aby nie kupowac kabla VGA na allegro za 29 zl warto wydac wiecej i cieszyc sie wspanialym obrazem ktos na forum przeprowadzil test i najlepiej wypadl kabel firmy BigBen ja tez go mam i polecam http://allegro.pl/item519774345_hit_kabel_vga_hq_bigben_sklepgekon_pl.html ) jezeli telewizor to 32" mysle ze ci wystarczy (zalezy od budzetu) wedlug mnie i kilku forumowiczow sa 3 dobre firmy:

Sony 32" ok 1800 - 2500 zl
    Sharp 32" ok 1800 - 2500 zl
    Samsung 32" znajdziesz w promocji juz od 1200 zl

Oczywiscie musisz zwrocic uwage na szybkosc odswiezania,kontrast, jasnosc itp. nie bede sie dalej rozpisywal bo jest duzo tematow o tym wystarczy poszukac;)

POPRAWCIE MNIE JESLI SIE MYLE KOLEDZY:)

6. tyskaczcz

tyskaczcz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    Bierz tv.

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    jak tv to jakis lcd hd ready 32 cale a nie tego thomsona
    jak lcd to jakis 24 cale bedzie najlepszym wyborem,

8. only

only Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Graliście kiedyś na CRT na Xboxie? Jak telewizor poniżej 37" to LCD, powyzej 37" plazme. Na CRT obraz wygląda okropnie.

9. furman11

furman11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wschowa
    Moim zdaniem lepiej się gra na monitorze. Ja przynajmniej wole na monitorze niż telewizorze chociaż mam 32 calowy telewizor to wydaje mi się że gorsza grafika jest

10. tyskaczcz

tyskaczcz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    bez przesady nie jest tak strasznie:rolleyes:

11. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    na crt jest padaka..ja jak podpiolem xboxa do TV LG flatron 29 cali to odrazu wylaczylem ( porazka) dalem ten tv rodzicom a kupilem LCD 32 i jest super...ale wczesniej gralem troszke na monitorku LCD 22 cale i tez bylo niezle....napewno na twoim miejscu zrezygnowalbym z tv CRT ....albo monitor lcd albo tv lcd lub plazma...

12. Maciek797

Maciek797 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Głogów
    nie przesadzaj ja zaczynalem na 14" telewizorku w pokoju zanim kupilem sobie monitor wolalem juz grac na 14 niz czekac az bede mogl zagrac u rodzicow . przeszedlem na nim kilka gierek miedzyinnymi gta 4 i call of duty 4 :DD:D

Wczytywanie...

Poleć forum