1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor czy monitor?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez engelo, Październik 29, 2012.

1. engelo

engelo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Od wakacji jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli, przez parę miesięcy grałem starym wysłużonym CRT jednak rozdzielczość, skandalicznie małe napisy w niektórych tytułach oraz problematyczne wejścia w telewizorze skłaniają mnie do kupna czegoś obsługującego rozdzielczość HD. Jak pewnie część z użytkowników nie śmierdzę groszem toteż kupno telewizora zamknęłoby się dla mnie maksymalnie na kwocie 1000 zl, chociaż zależałoby mi jednak na jakiejś tańszej opcji. W tych cenach można już kupić całkiem dobre monitory jednak zastanawia mnie kwestia wyjścia audio (głośniki wbudowane w monitorach to największy koszmar technologiczny), no i w tym momencie pada również pytanie czy na monitorze jest jakakolwiek możliwość odbierania telewizji (kablówka na stancji, standardowe rozwiązanie)? Z góry dziękuje za pomoc, przykłady ofert czy wyperswadowanie najbardziej dogodnej opcji ;)

Pozdrawiam,

2. Lotnik421 Xbox One

3. tobi505

tobi505 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja bym wybrał jakiś mniejszy Tv np. 22 lub 26 cali. Zaletą jest to , że podłączysz wtedy konsole przez HDMI jak i również komputer czy tv kablowa.

4. MegadetH PL

MegadetH PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olkusz, Poland
    Ja osobiście posiadam monitor Samsunga z tunerem TV. Przez HDMI łącze konsole z monitorem, a przez kablówke z tunerem.
    Dodam tylko że monitor jest podpięty do kolumn więc na jakość dźwięku nie narzekam :)

5. engelo

engelo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jakieś konkretne propozycje, jaki model tego samsunga?

Wczytywanie...

Poleć forum