1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor dla Xbox One

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez BaronTheStig, Październik 23, 2015.

1. BaronTheStig

BaronTheStig Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Libiąż/Katowice
    Panowie powiedzcie mi, bo może ktoś się orientuje w jaki sposób ustawić opcje obrazu TV dla najlepszej jakości?
    Zakupiłem dziś TV Samsung serii 6 LED model UE40C6500UW o przekątnej 40'' i nie wiem jak poustawiać te suwaki, aby dały najlepszy efekt obrazu i grafiki.
    Jak możecie to napiszcie każdą opcję jak macie ustawioną (oczywiście w telewizorach LED) lub podeślijcie LINK.'
    Pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gumis_sx

Gumis_sx Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Przed uruchomieniem Tomb Ridera była notka by telewizor zostawić na domyślnych ustawieniach bo to daje najlepszą jakość.
    Osobiście mam na HDMI od xboxa włączony tryb "Gra" i to według mnie daje najlepszą jakość.
    Nie za jasno nie za ciemno itp.

4. exitcosmo

exitcosmo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rybnik
    Dokładnie , tryb GRA w tv jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem.

5. BaronTheStig

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Libiąż/Katowice
    Wchodziłem własnie na różne fora jak mają ustawione wartości w TV, ale każdy ma inaczej i ciężko tak dostosować zwłaszcza, że telewizory są inne, mają różne opcje i u jednego z danymi ustawieniami wygląda igła to u mnie niekoniecznie musi być ładnie.

6. Cesash21

Cesash21 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Irlandia
    W moim Sony w trybie Gra nie podobało mi się. Obraz się rozmazywał i nie miałem nasyconej czerni oraz kolorów. Wszystko się zmieniło gdy ustawiłem na tryb Sport.

7. BaronTheStig

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Libiąż/Katowice
    Ja tam wolę się już pobawić "suwakami" i dostosować, ale na własne oko to raczej nie da żadnego fajnego efektu. Wolałbym się wzorować na jakimś poradniku, czy po prostu skopiować kogoś ustawienia.

8. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Ustawienia game w tv są zawsze optymalne bo mają najmniejszy imput lag dla tego że rezygnują z różnych ulepszaczy. Tylko np w tv od LG możesz sobie te ustawienia jakoś jeszcze dostosować, ale na Szajsungach już nie za bardzo

wysłane z P8 Lite

9. danboj

danboj Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mam Szajsunga i gram w trybie gry. Faktycznie obraz blady, mało ostry ale po dostrojeniu na oko jest ok.

10. Przemek R.

Przemek R. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Hannover DE
    Witam . Ja szukalem pudla o w miare niskim " imput lag´u " , dlatego Sony Bravia KDL 50 w805b , w testach malo wiarygodnych nawet 6 ms , natomiast w tescie Leo Bodnara okolo 20 ms , a to jest wynik bardzo dobry jak na tv ...

11. yellowmen83

yellowmen83 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Zmieniłem teraz tv na Sony Led KD-55X8509C powiem wam że obraz żyletka a input lag 35.
    Polecam.

Tapnięte z Note 4

12. eMPlayOriginal

eMPlayOriginal Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka szukam jakiegoś telewizora priorytetem jest xbox one, ale chciał bym też podłączyć do niego x360 jak i PS2, przekątna jaka mnie interesuje to 32 cale a fundusz jaki chce na to przeznaczyć to około 800zł

13. exitcosmo

exitcosmo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rybnik
    Jeżeli chodzi o PS2 to jedynie kineskop , na nowego typu telewizorach (LCD , LED) obraz będzie brzydki i kanciasty. Jeżeli do kompletu dochodzi X360 to może to być kineskop Bravia lub Viera. Na coś lepszego ze starym PlayStation bym się nie szarpał.

14. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Do ps2 poprawia trochę sytuację jak kupisz kabel hd i ustawisz w konsoli Fhd ale i tak dupy nie urywa ale lepiej jak przez scart. Więc bierz jakiś lcd/led pod x360 i xone a nie słoik pod starą konsolę ;) za 800 znajdziesz spokojnie 32"

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

15. eMPlayOriginal

eMPlayOriginal Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tzn, obecnie postawiłem sobie starego kineskopa o ile w gry na PS2 się gra ok jak za starych czasów to już w nowsze gry na x360 się nie da grać dlatego napisałem że największym priorytetem jest xone. Hmm obecnie jest tak że XO leży w salonie a x360 miałem w pokoju podłączony pod monitor przez VGA ale niestety padł. Więc w takiej sytuacji przyniosłem sobie starego CRTka ale tak jak napisałem wyżej w nosze gry się nie da grać więc w tym wypadku chciał bym kupić jakiś TV i przy okazji przenieść sobie do pokoju XO więc powtarzam pytanie jaki polecicie TV do Xbox one do około 800zł jaki będzie najlepszy.

16. mowe

mowe Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Kurcze obraz wlasnie ustawia sie pod siebie mala kalibracja z pliku na kompie na danym wejsciu i w danym profilu obrazu..
    chyba ze ktos ma siano na prof. kalibracje.
    W sonowkach jest maly imput jeden z najlepszych ale MOIM zdaniem obraz hmhm.
    Ja posiadam panasona plasme ( starszy ale wysoki modej V20 ) i wszystkie iksy i mialem tez ps'y. Mam tez na co dzien stycznosc z kilkoma tv i jak dla mnie technologia i algorytmy ( rownierz LED ) panasa, sharpa kilka modeli lg jest swietnie obmyslona. Dzieki temu wlasnie na tych modelach jest naprawde fajny obraz (nawet pierwszy x po component wyglada bardzo dobrze).
    Mam tez przyjemnosc na co dzien obcowac z ledem panasa AX900 no tu to juz jest ogien!!!
    Sory za dlugosc wypowiedzi.
    Pozdr.

SN

17. yellowmen83

yellowmen83 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Kupiłem TV Sony KD-55X8509C 4K...Obraz żyletka a granie po sieci bez najmniejszych zastrzeżeń.

Tapnięte z Note 4

18. MGKAIKA5

MGKAIKA5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    A, A
    Będzie dobry Samsung ue40ju6400 ? 4K UHD

19. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Ja sam posiadam Samsung UE40JU6000 i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Obraz żyleta w Full HD. Liczyłem tylko, że moja konsola będzie obsługiwać UHD. Co prawda pojawiają się szansę na obsługę UHD ale trzeba będzie pudło wymienić. Mam jednak pytanie czy opłaca się podpiąć dźwięk po kablu optycznym?

MGKAIKA5 lubi to.
  20. Monas

Monas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jaki ten tv ma input lag ? Gry chodzą płynnie ? I czy można go powiesić na ścianie ?

Bo zakupiłem wczoraj wlaśnie Xboxa One,i szukam tv w cenie maxymalnie tak do 2.000zl,z niskim input lagiem (aby gry chodziły płynnie) oraz maxymalna wielkość to 40 cala,i możliwość powieszenia na ścianie.

Dziękuje za każda sugestię :)

21. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Nie rozumiem stwierdzenia input lag? Na każdym telewizorze będzie chodziło Ci płynnie pytanie jest o jakość obrazu ustawienia nasycenia barw, podświetlenie, jakość dźwięku po HDMI lub wyjściu cyfrowym. Ja polecam Samsung UE40JU6000 dlatego, że sam posiadam od grudnia. Różnica jest ogromna w kolorach, poza tym to model UHD także będziesz przygotowany na ewentualne testy lub wprowadzenie sygnału 4K. TV w cenie około 2300 zł. Ma funkcje SMART ale ja z nich nie korzystam. Można powiesić go na ścianie i ma bardzo cienką ramkę co daje mu lekkość.

MGKAIKA5 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum