1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor dla Xbox One

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez BaronTheStig, Październik 23, 2015.

1. sp7foy

sp7foy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Skierniewice
    A dlaczego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KondzioMr

KondzioMr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ludzie poczytajcie czym jest natywne odświeżanie obrazu i nie dajcie się łapać na marketingowy bełkot, poczytajcie też czym jest rozdzielczość dynamiczna obrazu a potem zastanówcie czy rzeczywiście widzicie różnicę między 900p a 1080p

MarioOL, redRA i sp7foy lubią to.
  4. ArassPL

ArassPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy jest jakaś inna alternatywa dla serii Sony 32/40W705C? Interesuje mnie tv 32" (priorytet) albo 40". Warunek to niski input lag. Szukam tv ale jak nic nie znajdę to kupuję Dell U2414H.

5. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Na morele ostatnio jest promocja na tv hunday bodajże gdzie całkiem fajny tv 43" z 3d kosztuje 1699 a 40" sto zł mniej

6. Buhaj47

Buhaj47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Odświeżanie 100Hz za mało?! Jeśli jest natywne, to dużo lepiej to niż te wszystkie Picture Master Mega Wizard 900...

7. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    mam hyundaya 40'', żadnych zmulających wodotrysków typu smart, 3d, blahblah, , do gier absolutnie wystarczajacy. obraz kozak. tv satka również. mnie tam styka. ;P

8. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Ja mam 37" Lg ale ma już swoje lata (4) więc do obrazu można by się przyczepić, ale ogólnie jestem nadal z niego zadowolony ;) , miałem Samsunga 32" to parę dni po gwarancji się zepsuł ;) teraz syn go używa bo na szczęście naprawa nie była droga.

9. Tyrese

Tyrese Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, zastanawiam sie nad kupnem monitora/telewizora glownie do xboxa one, czasem do PC ale z nastawieniem na xboxa. Kilka dni temu kupilem BENQ RL2755 i ghosting w tym monitorze naprawde byl niegrywalny, przynajmniej dla mnie. Mniej wiecej moge wydac okolo 300 funtow, wiec jesli macie jakies pomysly; najlepiej z wlasnego doswiadczenia to bylbym wdzieczny.

10. avatar_mk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam, potrzebuję trochę pomocy odnośnie zakupu telewizora. Awaryjnie muszę wymienić tv bo swój muszę oddać. Tv ma być do xbox one (nie s).
    Raczej nie celuje w 4K ani HDR. Full HD, dobry input lag do 50 cali budżet do ~2600.
    Najlepszym wyborem byłby z tego co zdążyłem znaleźć sony kdl w705c ale dostępność słaba znalazłem 48.
    Druga opcja sony kdl wd757 niski input lag dostępny 43/49cali.
    Trzecia opcja Samsung HD K5600 nie znalazłem info odnośnie input laga.
    Czwarta Samsung UHD KU6400 ma niski input lag ale to 4k itd.
    Coś jeszcze jest warte uwagi ?

Wczytywanie...

Poleć forum