1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor do 1300zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kraju19, Grudzień 20, 2010.

1. kraju19

kraju19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Chciałbym dowiedzieć się na jakie parametry telewizorów lcd zwracać uwagę.
    Na święta dostane trochę kasy i chciałbym sprawić sobie telewizor 32" do mojego pokoju.
    Pieniędzy dużo nie mam bo 1200-1300zł.
    Teraz tak, jaki kontrast? Widziałem telewizory po 4000:1 i nie wiem czy to dobrze czy źle, czy lepiej jak jest więcej - nie chodzi mi o telewizje tylko o jakość obrazu z xboxa.

Fajnie by było gdybyście podali jakieś swoje propozycje jaki wy wybralibyście telewizor dla siebie za taką cenę. Obowiązkowy montaż na ścianie.
    Ja znalazłem taki:

TV SAMSUNG 32C450
    http://allegro.pl/tv-samsung-32c450-mpeg-4-usb-divx-f-vat-gw-24m-i1378315203.html

lub

LG 32LD420
    http://allegro.pl/telewizor-lcd-lg-32ld420-mpeg-4-fvat-gwarancja-i1375735961.html

PS nie chce zakładać nowego tematu to napisze tutaj.
    Jak przedłużyć kabel antenowy? Ponieważ mam 2m do obecnego tv a tam gdzie chce powiesić nowy brakuje mi ok. 1m i pytanie czy to musi być jakaś złączka czy co innego

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    za taką kasę wybrałbym samsunga. do przedłużenia kabla antenowego potrzebujesz 1 końcówkę antenową żeńską (taka jak w wejście w TV) i 1 męska by ją włożyć w gniazdo TV plus kabel koncentryczny.

4. kraju19

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
  5. damilio

damilio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    a ja bym dołożył 400 zł i ledowy kupił :)

6. Strusio011

Strusio011 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Płock
    Ja to bym ci radził uzbierać do 2000 i kupić sobie 40 calowy .

7. kraju19

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Niestety 40" jest za duży na mój pokój, a na TV zależało by mi teraz go mieć bo zbieram od 2 lat i cały czas na co innego wydaje a teraz mam już na 100% kasę i chcę szybko kupić żeby znowu nie wydać na pierdoły.

8. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    60000:1 to bajer - kontrast dynamiczny elektronicznie podkręcony. pytanie brzmi: jaką masz telewizję w domu. jak masz zwykła kablową bierz samsunga bo jest hd ready, jak masz cyfrową bierz lg bo jest full hd. ogólnie samsungi są lepsze od lg. jeśli chodzi o kable antenowe to właśnie tak przedłuż jak w linku który podałeś!

Wczytywanie...

Poleć forum