1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor do 360tki - 26''-29'' do 1500 zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KoRnish, Październik 12, 2012.

1. KoRnish

KoRnish Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szukam monitora lub telewizora którego używałbym w połaczeniu z Xboxem 360, oraz laptopem (ma tragiczną matrycę, dlatego zawsze podłączam go do wyświetlaczy zewnętrznych).

Przede wszystkim co lepiej wybrać? Telewizor czy monitor? Z jednej strony chciałbym, aby gry z konsoli wyglądały jak najlepiej, z drugiej aby dało się również normalnie używać go w połączeniu laptopem (grając np. w Diablo III).
    Czytałem na ten temat skrajnie różne opinie i szczerze mówiąc mam już nieźle namieszane w głowie, liczę że może tu znajdą się osoby będące w stanie krótko i rzeczowo przedstawić plusy i minusy obu rozwiązań, oraz doradzić które z nich w mojej sytuacji będzie korzystniejsze.

Prosiłbym również o polecenie jakichś konkretnych modeli, z racji tego iż kompletnie nie mam pojęcia jakie marki są dziś solidne, a jakie nie za bardzo...

Interesują mnie tylko tv/monitory 26-29'' (oczywiście wolę mniejszy z lepszymi parametrami, niż większy z gorszym obrazem ;P) w cenie tak do 1500 zł. Większych nie polecajcie, bo i tak mi się nie zmieszczą w pokoju :p

Na chwilę obecną skłaniam się ku temu modelowi LG 26LS3500 - Dobra cena w Sklepie RTV EURO AGD. Jedyne co mnie razi to brak FullHD, ale z tego co wiem i tak mało która gra korzysta z takiej rozdzielczości, więc chyba nie jest to aż taki problem? O dziwo nie mogę jakoś znaleźć żadnego TV 26'' z Full HD...

Liczę na Waszą pomoc :)

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    271
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Przy TV do 26" nie widać różnicy gołym okiem między HD Ready a FullHD.

4. KoRnish

KoRnish Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, ale w takim razie dlaczego są z kolei telewizory 22'' z Full HD? Ot, taki chwyt marketingowy?

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    271
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tak jak napisałem wyżej gołym okiem nie zauważysz różnicy w obrazie na TV do 26" więc FullHD jest zbędne w takim TV :)

6. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    bierz 32 cale fullhd i tyle - telewizor jest wsam raz i do 1500zl spokojnie kupisz..

7. KoRnish

KoRnish Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ech, mogę pisać 1000 razy, żę interesuje mnie tylko 26-29'' a i tak wszyscy polecają 32'' :p 32'' odpada, koniec kropka, nie zmieści mi się w pokoju i tyle. Proszę o propozycje dobrych telewizorów 26-29'', większe modele mnie nie interesują ;)

8. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    http://xboxforum.pl/tv-i-audio-242/jaki-tv-pod-xbox-360-a-3180/

Wczytywanie...

Poleć forum