Telewizor do grania - niski input lag, wysoka jakość obrazu

Aldric666

Użytkownik
Użytkownik
Witam.

Szukam nowego telewizora, który miałby posłużyć w głównym założeniu do uruchamiania gier (Xbox 360, Xbox One), na następnym planie są filmy i telewizja satelitarna. Może to być telewizor używany, ale fajnie gdyby był wciąż objęty gwarancją. Mój przedział cenowy to około 1000zł. Wymiary - dobrze by było, gdyby nie był mniejszy od obecnego (37 cali).

Co możecie mi polecić? Liczy sie dla mnie niski input lag i wysoka jakośc obrazu - zapewnienie ostrości i nasyconych, dobrze odwzorowanych barw.
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Za 1000zł nie kupisz 40" na której dałoby się grać.
 

Aldric666

Użytkownik
Użytkownik
A 32' do 1000zł?
Za 37-40 ile musiałbym zapłacić, co możesz polecić?
 

EvilDead6

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
 

Aldric666

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie, dziękuje Ci za to zestawienie. Po przeglądnięciu go zacząłem się zastanawiać, czy nie lepiej wstrzymać się z zakupem, trochę dołożyć i kupić mniejszy, ale lepszy (niższy imput lag) Sony KDL-32W705C – FHD /VA 50/60Hz /13,2 ms (~1500zł). Chyba, że jest to niezauważalne dla ludzkiego oka i stanowi wyłącznie cyferki marketingowe?
 

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
Mam tego Sony. Najlepszy obraz i kolory z tv do 2k które oglądałem. Żadne Samsungi czy LG się nie umywają.
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A 32' do 1000zł?
Za 37-40 ile musiałbym zapłacić, co możesz polecić?
Ja kupowałem jakiś czas temu TV do grania w drugim pokoju i kupiłem LG 42LF651V za 1,8k? jakoś tak. Inputlag'a nie czuć więc chyba jest niski.
 

Aldric666

Użytkownik
Użytkownik
Mam tego Sony. Najlepszy obraz i kolory z tv do 2k które oglądałem. Żadne Samsungi czy LG się nie umywają.
Własnie nie raz o uszy mi się obiła ta seria, klienci bardzo chwalili, tylko w tym przypadku jakość idzie w parze z ceną, która do niskich nie należy.
 

Aldric666

Użytkownik
Użytkownik
Sony KDL-40W705C
40 calowy telewizor na dwuletniej gwarancji (zwrot od klienta) za 1555zł - warto?
 

Aldric666

Użytkownik
Użytkownik
Ponawiam powyższe pytanie. Rozważam między 32 calowym Philips 32PHH4100/88 LED HD Ready za 700zł, a 40 calowym
Sony KDL-40W705C za 1555zł. Jeżeli róznica jest wyłącznie w wielkości ekranu, to te 32 cale by mi w zupełności wystarczyły. Sony jest zamówiony w sklepie. Jutro go odbieram, mogę w razie czego zwrócić do 14 dni towar (umowa zawarta na odległość), a cena według mnie jest O.K., bo takie telewizory są sprzedawane po 1900-2000zł.
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
bierz bo warto. olej 32"
 

Aldric666

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem i zwróciłem. Dowiedzialem sie od znajomego, ze ten wyzszy model nie prezentuje takiej samej jakosci obrazu jak 32 calowa wersja. Ponoc cos tam sknocili. Kupilem Philips 32PHH4100/88, ale tez do konca nie jestem zadowolony z telewizora, bo w trakcie gry np w Fife rozmazuje pilkarzy w ruchu i niestety moje oko to wylapuje. Ten niepozadany efekt jest bardzo drazniacy. Mniej w strzelnakach i grach TPP (np. GoW4). Wbudowane glosniki sa strasznie mizerne - do gry i ogladania filmow...
Jakies inne propozycje? Zaluje, ze nie zamowilem kiedys z wyprzedany Sony Center 32W705C - byl za 1499zl z darmowa wysylka i przedluzona gwarancja producenta do 5 lat... :(
 

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
Zobacz czy nie masz włączonych "upiększaczy" w opcjach obrazu.
W sony nie mam takich efektu ale widziałem na samsungu u kuzyna, myślę, że to może być wina ustawień obrazu bo model ma z droższych.
 

Aldric666

Użytkownik
Użytkownik
Poprzeglądałem ustawienia, ale nie znalazłem takiej opcji, tzn. kilka z nich włączałem i wyłączałem na przemian, lecz obraz nadal pozostawał rozmazany w trakcie gry, co niestety psuje końcowy odbiór. Ostrość na plus, kolory także (przesiadka z poczciwego LCD na LED), tylko te rozmycia kłujące mnie w oczy.
 

Do góry Bottom