1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor do grania - niski input lag, wysoka jakość obrazu

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Aldric666, Wrzesień 9, 2016.

1. Aldric666

Aldric666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Witam.

Szukam nowego telewizora, który miałby posłużyć w głównym założeniu do uruchamiania gier (Xbox 360, Xbox One), na następnym planie są filmy i telewizja satelitarna. Może to być telewizor używany, ale fajnie gdyby był wciąż objęty gwarancją. Mój przedział cenowy to około 1000zł. Wymiary - dobrze by było, gdyby nie był mniejszy od obecnego (37 cali).

Co możecie mi polecić? Liczy sie dla mnie niski input lag i wysoka jakośc obrazu - zapewnienie ostrości i nasyconych, dobrze odwzorowanych barw.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Za 1000zł nie kupisz 40" na której dałoby się grać.

4. Aldric666

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    A 32' do 1000zł?
    Za 37-40 ile musiałbym zapłacić, co możesz polecić?

5. EvilDead6

EvilDead6 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
  6. Aldric666

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Fajnie, dziękuje Ci za to zestawienie. Po przeglądnięciu go zacząłem się zastanawiać, czy nie lepiej wstrzymać się z zakupem, trochę dołożyć i kupić mniejszy, ale lepszy (niższy imput lag) Sony KDL-32W705C – FHD /VA 50/60Hz /13,2 ms (~1500zł). Chyba, że jest to niezauważalne dla ludzkiego oka i stanowi wyłącznie cyferki marketingowe?

7. Cyga0000

Cyga0000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam tego Sony. Najlepszy obraz i kolory z tv do 2k które oglądałem. Żadne Samsungi czy LG się nie umywają.

8. tookiest

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja kupowałem jakiś czas temu TV do grania w drugim pokoju i kupiłem LG 42LF651V za 1,8k? jakoś tak. Inputlag'a nie czuć więc chyba jest niski.

9. Aldric666

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Własnie nie raz o uszy mi się obiła ta seria, klienci bardzo chwalili, tylko w tym przypadku jakość idzie w parze z ceną, która do niskich nie należy.

10. Aldric666

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Sony KDL-40W705C
    40 calowy telewizor na dwuletniej gwarancji (zwrot od klienta) za 1555zł - warto?

11. Aldric666

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Ponawiam powyższe pytanie. Rozważam między 32 calowym Philips 32PHH4100/88 LED HD Ready za 700zł, a 40 calowym
    Sony KDL-40W705C za 1555zł. Jeżeli róznica jest wyłącznie w wielkości ekranu, to te 32 cale by mi w zupełności wystarczyły. Sony jest zamówiony w sklepie. Jutro go odbieram, mogę w razie czego zwrócić do 14 dni towar (umowa zawarta na odległość), a cena według mnie jest O.K., bo takie telewizory są sprzedawane po 1900-2000zł.

12. tookiest

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  13. Aldric666

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Kupiłem i zwróciłem. Dowiedzialem sie od znajomego, ze ten wyzszy model nie prezentuje takiej samej jakosci obrazu jak 32 calowa wersja. Ponoc cos tam sknocili. Kupilem Philips 32PHH4100/88, ale tez do konca nie jestem zadowolony z telewizora, bo w trakcie gry np w Fife rozmazuje pilkarzy w ruchu i niestety moje oko to wylapuje. Ten niepozadany efekt jest bardzo drazniacy. Mniej w strzelnakach i grach TPP (np. GoW4). Wbudowane glosniki sa strasznie mizerne - do gry i ogladania filmow...
    Jakies inne propozycje? Zaluje, ze nie zamowilem kiedys z wyprzedany Sony Center 32W705C - byl za 1499zl z darmowa wysylka i przedluzona gwarancja producenta do 5 lat... :(

14. Cyga0000

Cyga0000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zobacz czy nie masz włączonych "upiększaczy" w opcjach obrazu.
    W sony nie mam takich efektu ale widziałem na samsungu u kuzyna, myślę, że to może być wina ustawień obrazu bo model ma z droższych.

15. Aldric666

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Poprzeglądałem ustawienia, ale nie znalazłem takiej opcji, tzn. kilka z nich włączałem i wyłączałem na przemian, lecz obraz nadal pozostawał rozmazany w trakcie gry, co niestety psuje końcowy odbiór. Ostrość na plus, kolory także (przesiadka z poczciwego LCD na LED), tylko te rozmycia kłujące mnie w oczy.

Wczytywanie...

Poleć forum