1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor do konsoli.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kielbas99, Grudzień 15, 2010.

1. kielbas99

kielbas99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Okolice Białegostoku
    Witam. Niedługo zamierzam kupić sobie TV w 95% do gier :p 5% to filmy z internetu :3 Ale wróćmy do @topic. Otóż mam do wydania 1600zł, chciałbym zainwestować je w TV 32' I tu kieruję moją prośbę do was. Czym powinienem się kierować przy zakupie TV? Jakie brać parametry pod uwagę? Najlepiej byłoby, gdybyście mogli podrzucić jakieś telewizorki z Allegro. Chociaż przez internet nie będę zamawiał, raczej kupię w RTV Euro AGD lub w Media Markt. Wszystkim dziękuję za pomoc.

P.S. Przepraszam moderatora, jeżeli ten temat jest w złym dziale i proszę o skierowanie go w odpowiedni.

@EDIT: Przepraszam, zauważyłem coś takiego: http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/jaki-tv-pod-xbox-360-a-3180-173.html Lecz jeżeli ten temat nie stwarza problemu, to prosiłbym o uwagi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
  4. mai

mai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DG
    Prawda jest taka że każdy powie co innego ;) ja np mam bravie i sprawuje się swietnie :p ktos inny zaraz pocisnie ze sony to szmelc i lepszy jest samsung. Grałem na x-ie na sony , samsungu , philipsie i sharpie ;p i nie widziałem znaczącej różnicy. Wybierz coś co Ci odpowiada ;) odwiedź MM może jakis zero vat włączą na swięta czy coś podobnego napewno coś znajdziesz :p. A jesli masz miejsce i spotkasz w przedziale cenowym pomyśl o czymś większym . ;) Bo 32 cale po 2 miesiącach wydają się małe :p.

BTW jakiś czas temu czytałem artykuł że full hd w tv poniżej 37 cali nie robi żadnej różnicy w stosunku do Ready więc niech to nie będzie Twój główny argument wyboru(choć teraz bedzie wszystkie są już full hd;p)

Tak czy siak owocnych zakupów ;).

5. r1023

r1023 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    też mam bravie 32" i w sumie kupiony tylko dla tego że bardziej pasuje do reszty pokoju , wszystkie te TV maja w zasadzie te same bebechy różnią się ilością wejsc wyjsc i wyglądem , ten sam "chiński" shit :)

6. kielbas99

kielbas99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Okolice Białegostoku
    Z tego co słyszałem to nie będzie 0% vat'u na święta :| Czegoś większego mi nie trzeba na mój mały pokój :p Moi rodzice mają Sony Bravie 40' w pokoju i bardzo przyjemnie na nim się gra, lecz mam dosyć znoszenia konsoli po schodach za każdym razem :p Na plazmę raczej nie będzie mnie stać, bo są droższe od LCD. Trochę poszperałem i znalazłem coś takiego: Philips 32PFL3605H - Telewizor LCD Philips - Opis w RTV EURO AGD oraz LG 32LD450 - Telewizor LCD LG - Opis w RTV EURO AGD Który waszym zdaniem jest lepszy? Chociaż na moje oko aż tak za bardzo się nie różnią.

7. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
  8. mai

mai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DG
    z tych które wymieniłeś ten lg jest ładniejszy ;D :p A i sprawdzaj ceny modeli które wybierasz na allegro ;p Np Ten LG nowy jest o 100 tanszy niz w rtvagd :p

9. JUKI

JUKI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    Wyczaj jakąś dobrą promocję. Ja za swój TV Full HD 37"(moim zdaniem jest to max do grania, od razu mówię , że grałem na większym, żeby ktoś nie mówił, że nie grałem na większym to nie wiem) internet(mogę oglądać YouTuba. iple itp, 2 usb, 4 HDMI i inne pierdoły zapłaciłem 2099zł. Ten sam telewizor po tygodniu zmienił cenę na 3100zł.

10. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  11. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    A ja polecam w dziale sprzęt temat odnośnie wyboru TV!

Wczytywanie...

Poleć forum