1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

telewizor do xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gerald2211, Październik 24, 2010.

1. gerald2211

gerald2211 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Zamierzam kupić xbox 360 i mam pytanie. Czy będzie działał na telewizorze orion TV 19 PL 155 DVD ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. erere1223

erere1223 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    tak będzie działał

4. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    i guzik zobaczysz. To się nazywa hardcore, x360 i 19" :D

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hah Xbox360 pójdzie ci zarówno na telewizorach lcd, plazma we HD bądź i telewizorach crt. No i też jest możliwość podłączenia X'a przez Dvi do monitora (czy jakie tam masz wejście:D).

Wiec X'a odpalisz na wszystkim. Tylko granie na telewizorze 19" to jak dla mnie na prawdę hardcore (tak jak napisane post wyżej). I nie napisałeś czy ma HD czy nie więc wnioskuje że to crt jest...
    Więc nie zachwycisz się w pełni grafiką Xboxa.

Ale jak mówię zawsze można podłączyć go pod monitor (monitor będzie w tym przypadku lepszym wyjściem niż telewizor crt 19").

6. ziombelek

ziombelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hajnówka
    powiedz do jakiej kwoty ma być, takiego gówna nie kupuj znajdziemy coś lepszego jesli bedzie jakaś kwota

@edit

masz jakieś urządzenie z wejściem audio-in np. u wieży albo bezpośrednio głośniki od komutera, jeśli masz to podam ci fajny zestaw.

7. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    ze względu na firmę wnioskuję że to jest tv crt jeżeli zamierzasz grać na takim telewizorze daruj sobie to nic na nim nie zobaczysz jak by on jeszcze miał min.28 cali to jeszcze można by na to przymknąć oko ale jeśli on ma 19 cali to najpierw zainwestuj w porządny tv a potem w konsole.A jeśli nie masz zamiaru kupować new TV to kup sobie przerobione PS2 albo starego XBOXA1 z tych dwóch polecam tą ostatnią konsolę...

8. ziomal432

ziomal432 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O, nawet nie wyszukacie tego modelu w Google.

To jest LCD.

Telewizor 19'' LCD Orion TV19PL155DVD - LCD - ram.net.pl

Choć niestety na oczy rzuca się, że to jest słabej jakości telewizor. Wyjaśnię więc: Xbox-a 360 możesz podłączyć do każdego monitora, telewizora, zależne jest to jedynie od tego, czy masz odpowiednie przewody, przejściówki, i również ostrzegam: granie przez SCART (Euro złącze) nie jest przyjemne do telewizorów HD.

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    ziomal432 po co mam szukać i sprawdzać czy telewizor jest w HD. W moim poście napisałem że nie ważne czy to HD czy crt tak i tak podłączy xbox'a 360 :) Tylko efekt wyświetlanej grafiki będzie inny (logiczne).

ziombelek z tego co ja akurat wnioskuje. To osoba która utworzyła ten temat. Takowy telewizor posiada (a nie że chce kupić) i po prostu się pyta czy podłączy go do xbox'a :D. Więc raczej nie znajdziemy jemu innego modelu TV jak posiada jakiś.

Myślę że Odpowiedź otrzymałeś na swoje pytanie. Chyba że masz jeszcze jakieś inne. Ale już wiesz że podłączysz X'a.

PS. Powodzenia w kupnie Xbox'a i frajdy z nim życzę.
    Cześć.

10. ziombelek

ziombelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hajnówka
    nie, spoko tylko kupił se według mnie ostre gówno, dlaczego ? dlatego, że za taką cene mógłby sobie kupić monitor hp L2151ws, http://allegro.pl/cieniutki-monitor-hp-l2151ws-21-5-dvi-f-vat-i1246541844.html dowaliłby se przejściówke na 2 chinche, kabel vga i granie jak malina, właśnie tak jest w moim wypadku, dzwięk rewelacja, a o obrazie nie wspomne :)

Wczytywanie...

Poleć forum