Telewizor do Xbox One S

marek1212

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Chciałem zainwestować w nowy telewizor ale nie wiem czy będzie pasował do Xbox One S. Chodzi o obraz ,dźwięk itp. Może jest ktoś na forum kto posiada ten model? Będę wdzięczny za odpowiedzi. Ten model to LG 43UH603V
 

marthinez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Oczywiście, że będzie pasował. Jak każdy z wejściem hdmi.
Reszta to kwestia bajerów ewentualnie imput laga.
 

marek1212

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok dzięki Lotnik421 za odpowiedz :) Co do Marthineza to właśnie chodzi o te bajery i imput lag. To że będzie pasował ( że da się go podłączyć ) to wiedziałem. Czy rzeczywiście jest te całe 4k czy HDR to prawdziwe HDR a nie tylko w nazwie itp.
 

JariKBT

Świeżak
Świeżak
Siema.
Z tego co czytam opinie są podzielone,jedni uważają że czerń jest szara inni że 4k działa mimo jego "taniości". (Pewnie Ci co piszą o szarości przerzucili się z plazmy)
Podobno trzeba dużo mieszać w ustawieniach żeby było glanc. Więc z mojej obserwacji wynika że po prostu że telewizor mimo wszystko jest wart kupienia,ale trzeba trochę przy nim spędzić.Głośniki sobie ludzie chwalą.Czasem są problemy z pilotem. Zależnie jak trafisz,telewizor wydaje się spoczko jak do konsoli czy oglądania filmów.
 

marek1212

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za odp. JariKBT :) Czyli wynika z tego że..... nic nie wynika i dalej czekam na kogoś kto ma ten model. Chociaż z tego co napisał JariKBT poważnie rozważam zakup tego modelu. Poczekam na jeszcze jedną odpowiedz.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Po co Ci telewizor jak sprzedajesz exboxa... polecam HDTV forum, przeczytaj porównania i ich testy dowiesz się co to jest dobry telewizor a nie jakieś podrabiane 4k... http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/129668-samsung-ue43ku6000w-czy-lg-43uh603v.html
 

marek1212

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki Orso za podesłany temat.
 

djsliwa

Świeżak
Świeżak
Prywatnie polecam:
LG LED 55UH6507
TV jak dla mnie rewelka. Swojego czasu kosztował 4000. Teraz można go kupić za 2999 w media expercie - tam też kupowałem swój. Zdaje egzamin przy konsoli (mam xbox one) oraz podczas ogladania wideo z netflixa w 4K. Super obraz, niezłe kąty widzenia. W tej cenie nie znajdziecie lepszego bydlaka 55cali :) Telefon używam Galaxy S6 i kocham jego superżywe kolory i ten LG był najlepszym jaki znalazłem wtedy w tej cenie którego kolory są wystarczająco żywe a zarazem naturalne. Chociaż nie powiem, bo do Sony mu sporo brakuje, ale nie ta półka cenowa. Co jak co ale w Sony z serii bravia te kolory są jak w typowym ekranie amoled. Nawet czerń.
 

marek1212

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Temat do zamknięcia
 

Do góry Bottom