Telewizor do Xboxa 360. Do 1300zl

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Shiri

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Otoz szukam jak najlepszego telewizora do X360.Kwota jaka moge przeznaczyc na telewizor to max 1300zl.
 

Pracowity

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/jaki-tv-pod-xbox-360-a-3180.html

W tej cenie każdy telewizor będzie dobry i nie masz się co zastanawiać. Wpisz w wyszukiwarce np skapiec.pl daj lg/samsung 32" i masz dobry tv do gier.
 

royaldevil

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie zgadzam się z kolegą wyżej, że kazdy telewizor w tej cenie będzie dobry.
Mogę Ci polecić ten tv: LG 32LD550 32" - Telewizory LCD - LG 32LD550 32" cena od 1339.00zł
Co prawda kosztuje on ciut więcej niż to 1300zł bo (1340), ale brat ma i sobie chwali.
Polecam również monitory led z tunerem tv.
 

Shiri

Użytkownik
Użytkownik
royaldevil
Jakis konkretny model ?
 

bartez1994

Użytkownik
Użytkownik
Sony Bravia najlepiej model ex500 choć on kosztuje niecałe 1600 a do tej kwoty powinny być modele od ex300 czy ileś wpisz w google
 

royaldevil

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
royaldevil
Jakis konkretny model ?
Co do monitora z tunerem tv to jedyny z jakiego korzystałem to ten: LG M2280D-PZ 22" - Monitory LCD - LG M2280D-PZ 22" cena od 698.90zł
To nie mój więc cięzko mi dużo o nim powiedziec, ale z tego co widziałem jest ok.
 

Kip0mek

Użytkownik
Użytkownik
Jak szukasz w granicach minimum+hdmi to nie bierz iiyama- pierwszy raz slysze ta firme, tylko np. samsunga :) Samsung 19''932MW TV TUNER HDMI 5ms PANORAMAMICZNY (1702473385) - Aukcje internetowe Allegro
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
LUDZIE , kolega pisze o 1300 zł , więc nie każcie mu kupować jakieś 19 cali.....
Kip0mek , powiedz mi co na tak dużym ekranie zobaczysz???
Za tą kasę to kupi już TV 40 cala z FullHD nawet , a nie jakiś monitorek , na którym nic nie widać i zapomnij o przeczytaniu jakiegoś napisu.
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P

bartez1994

Użytkownik
Użytkownik
Monitory iiyama są bardzo dobre ja mam prolite E2407HDSD i lepszego jeszcze nie widziałem. Jak najbardziej polecam ten mój model a i ten co podałeś będzie dobry
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Jak masz do wydyania te 1300 zł, to pod żadnym pozorem nie kupuj jakiegoś monitorka 20" 24" skoro możesz mieć TV 37".
 

mk1981

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym szukał w samsungach albo lg.... Niezłe cenowo a naprawdę niezłe i na wysokim poziomie...
 

mk1981

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz do wydyania te 1300 zł, to pod żadnym pozorem nie kupuj jakiegoś monitorka 20" 24" skoro możesz mieć TV 37".
Zgadzam sie!!!! Spokojnie można znaleźć na Skapcu samsunga 37" za te pieniądze i to full HD
 

PainPL

Użytkownik
Użytkownik
Szukaj w Full HD, 37 cali minimum, Sony, PHILIPS
 

royaldevil

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Moim zdaniem lepszy będzie porządny 32 calowy led, niż 37 calowy z długim czasem reakcji, słabym kontrastem, kolorami itd. Za tą cenę nie ma co szukać dobrego i dużego tv.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom