1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor do xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Nerdhusky, Październik 4, 2013.

1. Nerdhusky

Nerdhusky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Telewizor 32 calowy do xboxa

Hej, chciałbym kupić jakiś w miarę tani telewizor.Zastanawiałem się nad tym TELEWIZOR LCD LG 32'' 32LK330,USB z Filmami, MPEG4 (3586896944) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , ale nie wiem czy będzie mi się na nim przyjemnie grało :|.
    Od wieków męczę się z telewizorem kineskopowym, na którym ciężko dostrzec jakiekolwiek szczegóły.I mam właśnie pytanie czy wyżej wymieniony telewizor spełni moje wymagania? Na ogół bardzo dużo złego słyszałem o firme LG.
    Mam jeszcze pytanie: czym kierować się podczas zakupu tv'ka do grania na ixie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Od siebie powiem.
    Nie wierz swojej kobiecie. Rozmiar ma znaczenie!!!. Sam siedzę podczas grania na wyciągnięcie nóg od TV i wcale nie jest za duży. Ale to wszystko zależy ile masz funduszy na zakup.

Wczytywanie...

Poleć forum