1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor Funai

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez groszek17, Wrzesień 14, 2010.

1. groszek17

groszek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Witam, od razu mowie ze nie wiedzialem gdzie dodac ten temat wiec zamieszczam go tu :) Przygotowuje sie do kupna telewizora pod konsole, i mam do was pare pytan. Tzn. czy cena jest adekwatna do jakosci tego telewizora: NOWY FUNAI LT8-M26BB 5 LAT GWAR. - DEPGAMES TYCHY (1230170902) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.. Czy ktos ma juz ten telewizor i moze sie wypowiedziec jak z jakoscia obrazu czy proponujecie jakis inny ? Konsole chce podlaczyc przez HDMI. Z gory dziekuje za odpowiedzi.

//HoFi:
    -Zakaz zakładania tematów przez ''Użytkowników'' w dziale dla ''Świeżaków(do 20postów)''! następny taki temat i warn !! \kosz!

2. Lotnik421 Xbox One

3. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Wiem co to za telewizor i szczerze mowiac doloz kilka zlotych i kup cos lepszego. obraz sredniej jakosci (trzeba zdecydowanie duzej odleglosci zeby ogladac z dobra ostroscia bo inaczej widac efekt "pixeli" ) no i dzwiek bardzo slaby - chyba ze glos bedziesz inaczej podlaczal do konsoli ale uwazam ze lepiej dolozyc chociaz ze 3 stowy i juz na pewno znajdziesz cos duzo lepszego. pozdro

//Edit
    Nie wiem przez jaki komponent byla podlaczona konsola do tego TV - SCART czy HDMI wiec nie jestem do konca pewien jaki bedzie efekt przez HDMI

4. groszek17

groszek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ruda Śląska
    no od telewizora bede siedzial ok 3m . a glos bedzie podlaczony do wiezy.

Wczytywanie...

Poleć forum