1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor- jaki polecicie ? :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Jackobzly, Styczeń 4, 2013.

1. Jackobzly

Jackobzly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Mam jedno krótkie pytanko. A mianowicie niedługo mam zamiar wymienić mój stary telewizor i kupić jakiś nowszy. Chciałbym spytać Was forumowiczów jaki byście mi polecili. Głównie aby można było grać na nim na xboxie i żeby ładnie wszystko wyglądało.
    Mój budżet to 1500 zł. Telewizor jakiś fullHD. Mam dużo miejsca więc rozmiar nie ma znaczenia. Mógłby być troszkę średni nie za duży lecz nie za mały. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. lorddark

lorddark Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja bym nigdy nie kupil tv firmy mEDION, mANTA itp.

Za ta kwote spokojnie kupisz tv 32 firmy samsung itp.

5. Jackobzly

Jackobzly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki :D

6. ZychuPL

ZychuPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witaj. Widać ze forumowicz chce głównie do grania. Więc nie będą Ci potrzebne bajery, a najlepiej się gra na wielkim telewizorze. Bez problemu znajdzie się godny polecenia telewizor 40 calowy, w cenie do 1500 zł. Ja polecam Samsung LE40D503 Na stronie ale test posiada 85 punktów na 100 możliwych. Chyba że wolisz telewizor 32 calowy, o fajniejszym wyglądzie, z bajerami, to godny polecenia jest Samsung UE32EH5300

Wczytywanie...

Poleć forum