1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor jaki wybrać?

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez dawidek295, Lipiec 7, 2015.

1. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Witam prosiłbym Was o polecenie mi telewizora dokładnie model i marka.
    Chciałbym aby nie był mniejszy niżeli 50cali.
    miał możliwość podłączenia go do internetu najlepiej wifi ale nie wiem czy jakiekolwiek takie modele istnieją z wifi.
    Miał b. dobre kąty widzenia
    telewizje naziemną(moduł DVBT
    I teraz mniej potrzebne bajery ale nie wiem czy można kupić coś dobrego w tej cenie co chce za niego dać
    3D.
    Chce za niego dać ok 3000zł
    I najlepiej gdyby był dany model dostepny w sklepach typu MM Saturn RTV AGD itp
    z góry dziękuję za informacje

Ostatnia edycja: Lipiec 7, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Za taką cene kupisz samsunga bądź lg, rzeczy, które wypisałeś ma każdy tv obecnie, jak szukasz czegoś dobrego pod gry dołóż 400 zł i kupisz 50 sony z serii 8.

Wczytywanie...

Poleć forum